רעיונות להצעותשלב האירוסיןשלב החתונה

אוסף סיפורי הצעות נישואין מקסימות ומרגשות

צימר מן
קודם כל, נפגשנו אחרי זמן ששנינו היינו רווקים ונמאס לנו מהסצינה, היינו כבר בשלים לקשר רציני. הקטע המצחיק הוא שנפגשנו באתר הכרויות. פתאום זיהיתי אותו והוא אותי וישר התחברנו כי מזמן לא נפגשנו ואמרנו שאם נפגשנו ככה, אז כנראה צריך לצאת ביחד בקטע רומנטי. הרי עד כה יצאנו רק כידידים אז למה שלא ננסה את הגרסא הרומנטית?ידעתי שיש לי עסק עם בחור קשיח, שלא נענה במהרה לחיזורים, אז ממש כמו שהספרים מציעים, העמדתי פנים שהוא לא הדבר העיקרי בחיים שלי. כשהתאפשר לי, עניתי לו לטלפונים וכשהוא העמיד פנים עסוק, לא התנהגתי כמו חברותיי, שמיד עשו סצנות ופרצו ביבבות, אמרתי לו שאין בעיה ושיתקשר כשיתפנה. נתתי לו את החופש שהוא כל כך רצה וכשהוא קיבל את זה ממני, הוא פשוט הרגיש שהוא חייב אותי.עברנו לגור יחד. כולם אמרו לי שעכשיו שיהיה לו נוח הוא לא יתחתן. כבר היו בחורות שהוא עבר לגור אתן אבל הטבעת מעולם לא היתה חלק מהעסקה.ידעתי שמהדירה הזאת אני יוצאת אישה נשואה, אבל לא ידעתי איך אני עושה את זה. ואז יום אחד, הוא לקח אותי לצימר ושלף משם קופסא קטנה עם יהלום ענקי.הקריא לי פתק, ידעתי שהוא מתכוון לכל מילה, במיוחד שהוא עשה את כל האירגון לקראת החתונה. זה הסוד, לא להילחץ אבל כן קצת להלחיץ, כי אי אפשר לחכות לנצח.

על המזח
אנחנו מכירים בערך שנתיים וחצי, זו אהבה אחרת, הוא באמת החבר הכי טוב שלי
הוא החליט להפתיע אותי, אז הוא הציע לי במזח על הים, הזמין את שתי המשפחות שלנו והחברים הטובים, חברות שלי הביאו אותי עד למזח
וסיפרו לי שאנחנו רק הולכות לים
כשהגעתי ראיתי אותו, את החברים שלי,את החברות,את שתי המשפחות שלנו ובקיצור את כל האנשים שהכי חשובים לי בעולם!
ובעיקר את הארוס שלי מתקרב אליי, צועד על שטיח אדום לצלילי מוסיקת רקע מרגשת.
כרע ברך ושלף טבעת .
כולם סביבנו ובמיוחד שנינו הזלנו דמעה מהתרגשות כמובן.
הוא דאג וחשב על הכל, מצבע הפרחים ועד לריח הנרות.
הפרטים הכי קטנים עושים דברים הכי גדולים,יצאנו לדרך של אהבה מלאים בהתרגשות ושמחה !
תתרגשו ותאהבו תמיד.

"אין לך מה לדאוג"
אני ובן זוגי הכרנו לפני שנה בערך , הוא חייל בקבע ואני מלצרית בבית קפה
יום אחד הוא הזמין אותי בפעם הראשונה לבסיס שלו. זה היה אחרי מריבה ענקית שהייתה לנו על זה שאני רוצה להתחתן, ולכן הייתי בטוחה שהוא סתם רוצה שאביא לו אוכל או משהו. כשנכנסתי לבסיס כל החברים שלו הסתכלו עליי באופן שונה .
הוא כרע ברך והוא התחיל לומר את המילים הכי מקסימות בעולם.
זה הלך ככה :

"אין לי הכל בעולם אם את לא איתי. אני לא אוכל להבטיח לך יהלומים או זהב, אני לא יכול להבטיח לך שלא נריב, אני לא יכול להבטיח לך גן עדן ואני לא יכול להבטיח לך שהחיים איתי יהיו מושלמים.
אבל אני כן יכול להבטיח לך שאני מוכן להשקיע את כל החיים שלי בניסיון להפוך אותם לכאלה, ושאני בחיים לא אתייאש מלנסות. התינשאי לי ?"

כולם מחאו כפיים ואני בכיתי. זה היה הדבר הכי מרגש ששמעתי בחיים. האמנתי לכל מילה שיצאה לו מהפה.
ברור שאמרתי לו כן !

כתיבת תגובה