חידוניםשלב האירוסין

רוצה לדעת איך הוא יציע לך נישואין לפי המזל שלו?

גם אם את לא מהמאמינות באסטרולוגיה, אולי כדאי שבכל זאת תתכונני...

למרות שאלמנט ההפתעה הוא אחד הדברים הכיפיים בהצעת נישואין, כשהעניינים מתחילים להתחמם לכיוון אין כמו להיות מוכנה (קצת) להפתעה או לפחות לדעת פחות או יותר למה לצפות. אז נכון שעדיין אין לנו את היכולת לצפות את העתיד במדויק אך עם זאת בעזרת ההיכרות עם אופיו של בן הזוג ניתן לדעת פחות או יותר מה יהיה כשהוא יציע לך הנישואין. המאמר הבא סוקר את מגוון האפשרויות בהן הוא יגיד לך: "בואי נתחתן" על פי ראי האסטרולוגיה וכמצופה על פי המזל שלו.

אז איך הוא יציע לך נישואין?

טלה

יציע לך נישואין - טלה

בני מזל טלה מאופיינים כטיפוסים אימפולסיביים, כריזמטיים ואמוציונאליים, בתחום האהבה לרוב ייצרו מערכות יחסים מלאות בתשוקה ויבחרו בבנות זוג דינמיות שיתאימו לקצב בו הם חיים. הצעת נישואין מבני מזל טלה לרוב תתאפיין באלמנט הפתעה משובח ותהיה מהסוג המרגש בכל המובנים, אז אם הוא פתאום מעיר אותך בבוקר לצניחה חופשית או טיול ספונטני שהגיע משום מקום יש סיכוי טוב שזה גם היום בו הוא הולך להציע לך נישואין.

שור

יציע לך נישואין - שור

בני מזל שור מאופיינים ביסוד חזק של אדמה אשר הופך אותם לאנשים שקולים, יציבים ואף שגרתיים, בתחום האהבה בני מזל שור בדרך כלל יחפשו ליצור קשרים הרמוניים ובתמורה יזכו את בנות זוגם בנאמנות ואהבה אמתית. במידה והגבר שלך הוא בן מזל שור והרגע נראה כמתקרב תוכלי לצפות להצעת נישואין ברוח פרקטית שבסופה הוא יציע: בואי נתחתן וישמח לדעת האם גם לך זה מתאים.

תאומים

יציע לך נישואין - תאומים

בני מזל תאומים נחשבים לאנשים שנונים, מבריקים ומאוד תקשורתיים, בתחום האהבה הם ייטו לחפש בנות זוג שיעניינו אותם מבחינה אינטלקטואלית ולכן במקרים רבים יימצאו קושי למצוא עניין ממושך בבני זוג וינדדו במהירות בין מערכות יחסים. במידה והרגע מתקרב ומדובר בבן מזל תאומים את יכולה לצפות לזמן ממושך עד שהוא באמת ירצה להתחייב, כאשר גם את ההחלטה לגבי כיצד יציע נישואין לרוב יהיה לו קשה לקבל והוא ינדוד בין רעיונות רומנטיים שונים.

סרטן

יציע לך נישואין - סרטן בני מזל סרטן נחשבים לאנשים רגשיים, בעלי אינטואיציה חזקה, שנונים ולעיתים תלותיים כאשר בתחום האהבה הם נוטים להיקשר ולא למהר ולפרק קשרים. מבחינת הצעת נישואין לבני מזל סרטן תהיה נטייה לגרום לך להרגיש מיוחדת ומשמעותית, לכן אם פתאום הוא קובע לכם הזמנה למסעדה בה לראשונה נפגשתם או לאותו חוף מיוחד בו נפתחתם לראשונה אחד אל השני יכול להיות שמדובר ביום הגדול ושהוא מתכנן להציע לך נישואין.

אריה

יציע לך נישואין - אריה

בני מזל אריה מושפעים באופן בולט מהשמש וייסודם באופן מובהק הוא ייסוד האש, ככאלה הם נוטים להיות מנהיגים, חברתיים וזורמים, אך לעתים גם אגוצנטריים. בתחום האהבה למרות נראותם של בני מזל אריה כאנשים מחוספסים הם דווקא ייטו לחפש בנות זוג אוהבות אשר יודעות לתת להם את המקום להוביל ולכן אם שמדובר בבן מזל אריה, תוכלי לצפות להצעת נישואין בזמן שהוא הכי טבעי לו – במרכז – במהלך כל אירוע בו הוא במרכז העניינים.

בתולה

יציע לך נישואין - בתולה

בני מזל בתולה נחשבים לאנשים קפדנים, מדויקים והגיוניים, בתחום האהבה הם נחשבים לטיפוסים אוהבים ונאמנים אך עם זאת לעיתים טיפה עצורים. הצעת נישואין מבן מזל בתולה תנחן לרוב בדיוק ותכנון עד לפרטים הקטנים ותעשה כמו שצריך בקריעת ברך קלאסית ובנוף המתאים כאשר לרוב אף תלווה בלחץ מצדו ביום הצעת הנישואין.

מאזניים

יציע לך נישואין - מאזניים

בני מזל מאזניים נחשבים לאנשים הרמוניים, חברתיים וטובים במיוחד במערכות יחסים, בתחום האהבה הם נחשבים לאלופים וברוב המקרים יימצאו כשותפים אמתיים. הצעת נישואין מבן מזל מאזניים תגיע בדרך כלל רק לאחר שהוא בטוח בתשובה חיובית ומתוך החשש הזה היא לא תגיע באירועים פומביים או רבי משתתפים. בתכנון הצעת נישואין מבן מזל מאזניים תוכלי לצפות לארוחת ערב אינטימית ולאירוע יחסית שליו ושגרתי שלא יגרור ריגושים מיותרים.

עקרב

יציע לך נישואין - עקרב בני מזל עקרב נחשבים לאנשים רציניים, בעלי עמוד שדרה חזק, חשדניים ושומרי סוד, בתחום האהבה הם נחשבים לאנשים מלאי ביטחון עצמי, מחזרים טובים וחושניים במיוחד ולכן לרוב יחפשו בנות זוג שיעמדו בקצב. כשבן מזל עקרב מתכנן להציע לך: בואי נתחתן סיכוי טוב שהוא יציע זאת בצורה חושנית שתגרום לך להרגיש הכי נאהבת ונחשקת, לכן מבן מזל עקרב תוכלי לצפות להצעת נישואין שתכלול נרות, מיטה מכוסה וורדים, שמפניה וכל מה שדרוש לחוויית ערב בלתי נשכחת שלקוחה מהסרטים.

קשת

יציע לך נישואין - קשתבני מזל קשת נחשבים לאנשים הרפתקנים, אוהבי חופש וצמאי ידע, בתחום האהבה הם יימשכו לבנות זוג כיפיות וייהנו לבלות את הזמן הזוגי בשיחות נפש עמוקות ובהרפתקאות משותפות. את הצעת הנישואין של בן מזל קשת יהיה קשה לצפות ורוב הסיכויים שהיא תגיע בהפתעה כאשר ברוב המקרים הוא יתכנן חוויה הרפתקנית ובלתי נשכחת שבסיומה תגיע ההצעה.

 

גדי

יציע לך נישואין - גדיבני מזל גדי מזוהים עם תכונות של נחישות והתמדה, בתחום האהבה הם נחשבים לאנשים ראליסטים אך עם זאת נאמנים ומסורים שכמו בחיים יודעים שקשר טוב מגיע מתוך עבודה והתמדה. כשבן מזל גדי מציע לך: בואי נתחתן את יכולה להיות בטוחה שהוא נכון להשקיע בלבלות אתך את שארית חייו, הצעת נישואין של בני מזל גדי לרוב תהיה פשוטה ובלי גינונים מיותרים כך שיהיה לך קשה לצפות אותה, לרוב היא תגיע במהלך בילוי שגרתי כמו מסעדה פשוטה או סרט ביתי שבמהלכו הוא יציע לך בפשטות נישואין.

דלי

יציע לך נישואין - דליבני מזל דלי מאופיינים כאנשים אידיאליסטיים, סימפטיים, עמוקים וחמים, בתחום האהבה הם זקוקים לשותפים הרמוניים ומאפשרים איתם הם יוכלו לייצר קשר אהבה וחברות שנשען בין השאר על אידאלים משותפים. מבן מזל דלי תוכלי לצפות להצעת נישואין רצינית במיוחד בה הוא יחשוף את רגשותיו ויסביר לך למה הוא רוצה לבלות דווקא אתך את שארית החיים.

 

דגים

יציע לך נישואין - דגיםבני מזל דגים מאופיינים כאנשים רומנטיים, יצירתיים ורוחניים, בתחום האהבה הם נחשבים למושכים במיוחד וזאת בגלל הילת המסתוריות שאופפת אותם והרצון העז למימוש הפנטזיה במציאות, אם מדובר בבן מזל דגים שעומד להציע לך נישואין רוב הסיכויים שאת תרגישי כבר מראש ותוכלי לצפות לחוויה מרגשת שלקוחה מהאגדות שבסופה הוא יציע לך: בואי נתחתן.

 

כדי לדעת מתי ואיך גבר חלומותיך ישאל "התינשאי לי" דרושה לרוב הכרות מעמיקה, אהבה וחברות עמוקה שממנה בדרך כלל גם צומחת הצעת נישואין, ההמלצה העיקרית במקרים כאלה היא לזרום ולזכור שאם כמה שאת מתרגשת הוא כנראה חווה לחץ גדול יותר ולכן זה המקום להיות סלחנית וקלילה ולהתרכז בעיקר – באהבה.

כתיבת תגובה