מדריכיםשלב האירוסין

איך לא להציע נישואין

לפעמים צריך גם לדעת מה לא לעשות...

אתם נמצאים כבר זמן בתוך קשר, השגרה היומית טובה, יש אהבה והעתיד נראה מבטיח יותר מאי פעם, אתה מקבל אומץ (מה לעשות? אוהב אותה…) ומחליט לעבור לשלב הבא, אתה כבר מדמיין איך תשלוף את הטבעת, איך תשאל אותה התנשאי לי איך היא תגיד כן עם דמעות של אושר ומשם הדרך כבר קצרה לחיים ארוכים, טובים ומאושרים, עכשיו רק דבר אחד נשאר – ההצעה. אז איך מציעים נישואין ונשארים בחיים? המאמר הבא ייגע בכל הדברים שמהם בהחלט כדאי להימנע.

איך לא להציע נישואין

אל תהפוך את זה למשהו טכני

הצעת נישואין היא אירוע רומנטי שלכל בחורה (לפחות פעם אחת) יצא לדמיין, לראות בסרטים או לחשוב עליו ולמרות שיש אלמנט של הסכם לעתיד ושינו הסטטוס הרשמי לאירוסין, הצעת נישואין "על הדרך" או שאלה כמו: תגידי נראה לך רעיון טוב שאולי נתחתן? רוב הסיכויים תגרום לאכזבה מהצד השני ולא בהכרח תביא אתכם ל"כן" הנכסף, לכן כשאתם מתכוונים להציע נישואין קחו בחשבון את יצירת הרגע המושלם וכמובן לא לשכוח טבעת.

הצעות נישואין פומביות

גבר מציע נישואין לאישה על החוףהצעת נישואין פומבית לפעמים נראית כמו רעיון ממש טוב, מה יכול להיות יותר משמח מלחגוג את ההחלטה המאושרת בחייכם יחד עם המשפחה והאנשים האהובים עליכם? אז זהו שפחות, כמו בכל הצעה גם בשאלה התנשאי לי חשוב לקחת בחשבון שהתשובה יכולה להיות גם לא.מעבר לזה הצעת נישואין פומבית מדי עלולה להביך את הצד השני או יותר מזה להתפרש כביטחון עצמי מוגזם, לכן בתכנון הצעת נישואין מוצלחת מומלץ להימנע מפומביות ולתכנן רגע אינטימי ומיוחד, תמיד תוכלו לחגוג אירוסין בצורה פומבית וגדולה.

הימנע מציפיות

לפעמים קורה שמתכננים את הצעת הנישואין המושלמת – דאגת למיקום המושלם, קנית טבעת במיטב כספך ושאלת התנשאי לי בדרך הקלאסית ביותר בכריעת ברך על נוף השקיעה, היא לא מגיבה ב"כן" קלאסי ומכאן הדרך קצרה לקצר בתקשורת והרגע בקלות יכול לגלוש לפסים כבדים של אכזבה, לכן במהלך תכנון הצעת נישואין חשוב להשקיע בכל הפרטים הקטנים אך יחד עם זה לשחרר ציפיות ולקחת בחשבון שהצד השני צריך לפעמים רגע כדי לעכל את ההצעה.

אל תגזים

לפעמים מרוב ההתרגשות, במהלך תכנון הצעת נישואין הכל נראה לא מספיק ונופלים לארגון אירוע מוגזם שגורר עבודה לוגיסטית מיותרת והרגשה של שמירת סוד (מה שיכול להוביל ללחצים מיותרים בזוגיות), לכן מומלץ לתכנן הצעת נישואין מתוך שימת הלב לטוב טעם, בסך הכל יהיו לך עוד חיי אירוסין ונישואין שלמים ומגוון הזדמנויות להביע את אהבתך.

אז איך כן?

זה מאד פשוט. תהיה אתה, תהיה טבעי, אתה מכיר את בת הזוג שלך, יודע מה היא אוהבת. תחשוב על מה שהכי ישמח אותה, אבל אל תתאמץ, כי סביר להניח שמה שהכי ישמח אותה, הוא שתציע לה נישואין!

רוצה כמה עצות לאיך כן להציע? איך לבקש את ידה מההורים?איך לבחור טבעת, איפה כדאי להציע לה

מקור תמונה: YouTube

כתיבת תגובה