הטבותמדריכיםשלב האירוסין

המדריך המלא לבחירת טבעת האירוסין המושלמת

a visit to the jewelry store

המדריך המלא לבחירת טבעת אירוסין\נישואין מושלמת

הצעת הנישואין היא אחד הימים הכי מיוחדים שתחוו בחייכם – ההתרגשות, הציפייה לרגע, שליפת הטבעת, ה"כן" המיוחל! "אבל מה אם היא לא תאהב את הטבעת? או אם היא לא בגודל המתאים?" אלו היו הדאגות שרצו לי בראש לפני שאני הצעתי. לא ידעתי מה הגודל של הטבעת שלה – "למדוד עם סרגל? איך אני מבקש ממנה למדוד טבעת בלי להיות שקוף? העיצוב חשוב לה? מאיפה אני יודע?!"למזלי, אחרי המון עבודת שטח, מצאתי את השיטות הכי יעילות לגלות איך להציע לה עם הטבעת המושלמת.

גודל הטבעת

גברים! הידעתם כי טבעות לא מגיעות בגודל אחיד שמקסימום משנים אחר-כך? למעשה, הגדלים השונים יושבים על סקאלה קבועה, שנעה בד"כ בין 4 ל-13 בשיטה האמריקאית, או האותיות A-Z בשיטה הבריטית.

סטנדרט גדלים של טבעותכשבוחרים את הטבעת, חשוב לוודא שהיא מגיעה בגודל הנכון מראש, כדי להימנע מפדיחות…

הדרך הכי קלה היא להשאיל את אחת הטבעות שלה, עדיף אחת שהיא לא עונדת באופן קבוע, ולקחת אותה איתך לחנות או לצורף. זה מה שאני עשיתי, והגודל היה מושלם.

העיצוב המושלם

הרבה נשים חולמות כל החיים על "הטבעת", ויש להן תמונה מאוד מאוד מפורטת בראש על איך היא צריכה להראות. אז נכון שאנחנו לא קוראי מחשבות, אבל יש דרכים לגשש ולגלות מה היא אוהבת. קחו אותה לסיבוב במקום בו יש חנויות תכשיטים. עצרו מידי פעם ליד החנות בתירוץ זה או אחר (אני מחפש שעון, מתנה לאמא\אחות\סבתא, וכו'), ושימו לב על אלו טבעות היא מסתכלת. מידי פעם תשאלו שאלה בסגנון "אהה כן? מה את אוהבת פה?" ודי מהר תקבלו מושג על הטעם שלה.

סוגי עיצובים

למרות שישנם עשרות סוגי עיצובים, ועל כל עיצוב ישנן וריאציות שונות, חמשת הסגנונות הנפוצים ביותר הם:סגנונות טבות אירוסין

  • סוליטייר – נקרא כך על שם האבן היחידה המעטרת את הטבעת
  • טריסטון – בעברית "שלושה אבנים", בדרך כלל האבן האמצעית תהיה גדולה יותר משתי האבנים שלצידיה
  • היילו – בעברית "הילה", על שם הילת היהלומים הקטנים יותר המקיפים אותה (למעלה תראו דוגמה להילה כפולה)
  • וינטאג' – עיצוב עתיק יותר, אשר היה פופולרי בקרב בתי אצולה באירופה
  • פאנסי – בעברית "מיוחד", עיצוב טבעת יחודי, אשר איננו נופל לאחת מ-4 הקטגוריות הקודמות

החברה

אם אתם רוצים לעשות את זה בחשאי באמת, השיטה הכי קלה היא לדבר עם אחת החברות שלה בסוד. שים לב – חשוב לבחור בחברה קרובה שיודעת לשמור על סוד, אחרת אהובתך תגלה את התכניות שלך במהירות. מחברה כזאת תוכל לקבל חומר מודיעיני מעולה. אם אתה לא מבין למה היא מתכוונת כשהיא אומרת "בחיתוך אמרלד" או "הילת יהלומים" – בקש שתראה לך דוגמאות מהאינטרנט. זאת השיטה בה אני השתמשתי, ואשתי עד היום מביטה בטבעת שלה מידי פעם ומתמוגגת.

בוחר טבעת בחנות

לכו ביחד

אם ההצעה איננה הפתעה, ואהובתך פתוחה לטיול לחנות התכשיטים, אל תבזבז זמן ולך איתה! שם תוכלו, אפילו אם לא לקנות, למצוא מה הסגנון, הגודל וכו'.

עכשיו שאתם יודעים איזו מין טבעת אתם רוצים, בואו לקרוא על איך בוחרים יהלום, אם לקנות טבעת זהב או פלטינה, ואם אתם לא בקטע של יהלומים – יש לנו כמה רעיונות לטבעות מיוחדות ללא יהלומים.

תודה רבה לרשת רויאלטי שסיפקה לנו תמונות של סוגי העיצובים.

תגובה אחת

כתיבת תגובה