שלב האירוסין

איך להחביא את הטבעת

קנית טבעת, עכשיו - איפה מחביאים אותה?

זהו זה. קנית את הטבעת והיא מושלמת! מה עושים עכשיו? בהנחה שאתה לא מתכוון לרוץ ולהציע לה באותו הרגע, בוודאי תצטרך להחביא את הטבעת איפשהו. במידה ואתם גרים ביחד, זאת יכולה להיות משימה לא פשוטה בעליל, ואם היא תמצא את הטבעת – ההפתעה תיהרס. הנה כמה עצות פשוטות שישמרו על הטבעת שלך בסוד.

המקום היחיד בבית שהיא לא בודקת

איפה שאתה מחזיק את הכלי-עבודה שלך, בקופסה של מזכרות מהילדות שאתה שומר, או בארון ההוא שהיא מפחדת לפתוח, בטוח שיש מקום בבית שהיא פשוט לא מוכנה להתקרב אליו. אם אתה אוהב לשחק בפלייסטיישן והיא לא אוהבת משחקי מחשב, למה שלא תחביא את הטבעת באחד המשחקים?

להחביא את הטבעת - חדר מבולגן

תן לחבר או בן משפחה לשמור על הטבעת

אם להחביא את הטבעת בבית זאת לא אופציה, תסתירו אותה אצל חבר או בבית של ההורים. תקפידו לתת אותה למישהו שאתם סומכים עליו, ועדיף מישהו שהיא לא מבקרת הרבה.

שמרו את הטבעת בחנות

בקשו מהצורף או מהמנהל של החנות לשמור לכם על הטבעת עד ליום ההצעה. הם בדרך כלל יסכימו אם זה לכמה ימים, כל זמן שתסכמו מראש מתי תאספו אותה. זאת האפשרות הכי בטוחה אם אתם דואגים שהיא תמצא את הטבעת. מומלץ לוודא שיש לכם את הקבלה תמיד, ועדיף גם אישור בכתב מבעל המקום שהם שומרים לכם על הטבעת.

איך להחביא את הטבעת בטיול

מתכננים להציע בחופשה ביוון? אולי תכננתם הצעה מרגשת בטבע? הנה כמה רעיונות לאיך לוודא שהיא לא תגלה בטעות את ההפתעה:

להחביא את הטבעת - זוג מביט אל הנוף בשקיעה

  • אל תיקחו את הטבעת כמו שהיא, שמרו אותה בקופסה איתה היא הגיעה. לפני הכל, חשוב לוודא שהטבעת בטוחה אם אתם מתכוונים לשוטט איתה, והקופסה איתה היא מגיעה מחזיקה אותה במקום ומגינה עליה.
  • עדיף לא לעטוף את הקופסה, במיוחד אם אתם טסים – ככה תוכל למנוע סצינה במידה ותתבקש לפתוח את הקופסה בבידוק.
  • תחביא את הטבעת בתוך גרב, או כל דבר שלא יראה "חשוד" בתיק. מומלץ לא להחביא את הטבעת במוצרי חשמל או עם נוזלים, אלו בדרך כלל הדברים הראשונים שמוציאים בבידוק.
  • אם נראה שהולכים להוציא את הטבעת וחברה שלך עומדת לגלות את ההפתעה, בקש ממנה לחכות לך אחרי הבידוק. השאר רגוע, עד שהיא לא ראתה את הטבעת – אין סיבה לדאוג.

הסוד להצעה המושלמת הוא בתכנון מוקדם. קחו דף ורשמו כל מקום אליו תלכו וחשבו איפה עלולות לצוץ בעיות. ודאו כי חשבתם על הכל מראש, ואל תשכחו להעלים את הדף, שמישהי לא תמצא אותו בטעות…

2 תגובות

כתיבת תגובה