שלב האירוסין

איך להציע נישואין

איך להציע - הא' ב' של הצעות נישואין

ברכותינו! מצאת את אהבת חייך האולטימטיבית, ועכשיו אתה תוהה כיצד אתה הולך להציע נישואין…

אז כשזה מגיע לחתונה, כדאי רק שנציין פה עובדה ידועה ומוסכמת, שלזוג מצפה אתגר מעניין בתכנון האירוע. כי הרי, מצבע המפיות, ועד שיר הכניסה לחופה, צריך למצוא את הדרך להסכים על הכל. וזה לפעמים עלול להביא אותך לקצת… חריקת שיניים. אבל, כשזה מגיע להצעת הנישואין, אתה המושך בחוטים ולא אף אחד אחר. זו ההצגה שלך, זה הפסטיבל שלך, אתה המפיק העליון. ולכן, אנחנו מציעים לך בחום לנצל את ההזדמנות לחגוג על היצירתיות שלך, לשלוף את כל השפנים שלא ידעת שיש בכובע שלך, וליהנות מכל התהליך.

הנה כמה טיפים הכרחיים ובסיסיים מאיתנו, שיעזרו לך בתכנון המאורע הגדול:

בקש רשות מההורים שלה

כן, באמת כתבנו את זה. בימינו, כלתך היא מן הסתם בחורה עצמאית ובעלת חיים מלאים משל עצמה וכמובן, שאף אחד כבר לא צריך לבקש את ידה של רעייתו לעתיד מהוריה, וזה לא מה שאנחנו מציעים. אבל, זו תהיה מחווה סימבולית יפה, שתקרב אותך אל חמיך לעתיד, אם תקדיש להם מפגש מיוחד רק בינך וביניהם לפני שאתה מוציא את ההצעה לפועל, תספר להם על רגשותיך הכנים כלפיי הבת שלהם ועל התובנה שהגעת אליה, שהיא האחת שלך. רשות אולי אין צורך שתקבל, אבל את ברכתם תמיד טוב שתהיה לך. חוץ מזה, אולי תוכל לקבל מהם עזרה מעשית יותר, שלא לומר שיתוף פעולה קרימינלי, באיך לתכנן את הפתעת ההצעה המושלמת.

הכן את נאום חייך

אם כבר אתה עומד מול המראה ומתרגל את המצגת הקטנה שתתן להוריה של כלתך, הישאר באותו מקום והתחל להתאמן על הנאום המרכזי של המאורע – ההצעה עצמה. חוץ מהשאלה המתבקשת, והשחוקה יש יגידו, "התינשאי לי?", הכן נאומון קטן ואישי במיוחד והתאמן עליו במסירות. אין צורך במשפטי קלישאות ידועים כמו "אני רוצה להתעורר לצידך כל בוקר לשארית חיי" או "את תעשי אותי המאושר באדם". שמור על אותנטיות. זו הנפש התאומה שלך שאנחנו מדברים עליה. ספר לה מה גרם לך להתאהב בה, הזכר אולי זיכרון אהוב במיוחד שקשור לדרך שעשיתם יחד, או איך נראים החיים המשותפים שלכם בדמיונך. החשוב ביותר, הוא שתסתכל לה ישר ובביטחון בעיניים והיה נחוש. היא תגיב ב"כן" ענק, אנחנו מבטיחים לך.

התכנית

תכנון ההצעה עצמה הוא עניין אישי ומשתנה לכל זוג לפי אופיו והסגנון שלו. אם זוגתך חובבת טיפוס הרים ותתלהב עד השמיים מהצעה על פסגת האוורסט, נשאר לך רק לארגן את המסע. אם ארוחת ערב רומנטית בבית לאור נרות היא התפאורה המועדפת, תתחיל לתכנן את התפריט. מה שבטוח, אתה חייב, בכל מובן של המילה, להפתיע אותה. אפילו אם שניכם בחרתם את הטבעת ביחד, אתה חייב לוודא שאין לה מושג קלוש לגבי מתי יגיע הרגע. עמוד התווך של כל המאורע פה הוא מילה אחת – הפתעה.

במאמר מוסגר נאמר רק, שאם אתה מסתבך עם להרכיב את כל חלקי הפאזל הזה, או לקית בחרדת ביצוע קלה מתוך ההתרגשות הגדולה שמציפה אותך, אתה תמיד יכול להיעזר במתכנן אירועים, או במפיקת אירועים מקצועית, שיוכלו להכיר מעט אותך ואת אופי החיבור ביניכם ולהציע וגם להוציא לפועל רעיונות יצירתיים ובעלי מעוף, שיהפכו את הרגע לבלתי נשכח.

הנצחה היא הכרחית!

גברים, אנחנו לא יודעים כיצד תעשו את זה, אבל תעשו את זה – אתם חייבים לצלם את הרגע. חובה! אם זה במצלמת הסלולר, אם זה במצלמת גו פרו של חבר, אם תזמינו צלם מקצועי. לא משנה איך, אבל אתם חייבים תיעוד של הרגע הזה לדורות הבאים ולעצמכם. ואנחנו מבטיחים לכם, התגובה שלה תהיה חד פעמית ובלתי ניתנת לחיקוי, ואת זה אתם רוצים למזכרת! ההמלצה שלנו היא לתעד את ההצעה עם צלם מקצועי ובצורה דיסקרטית, כלומר כך שהכלה המיועדת לא תבחין בנוכחותו. כך התגובות יהיו אותנטיות ומרגשות ברמה הגבוהה ביותר. מההיבט הזה, הכי מומלץ לתכנן את המאורע לשעות היום, כשהבהובי המצלמה לא יסגירו אתכם. כל מה שאתם צריכים לדעת על צלם להצעת הנישואין.

משפחה וחברים וחלקם בתמונה

גם העניין הזה הוא מאד אישי ומשתנה. אם בת הזוג שלך קשורה הדוקות לחברים ולמשפחה, היינו ממליצים בחום לשלב אותם באופן כלשהו במהלך הזה. אתה יכול לתכנן כך שאת ההצעה עצמה תוכל לעשות בפרטיות ובאינטימיות אתה בלבד, אך לאחר מכן תצטרפו למעין חגיגה משלימה עם חברים וקרובים. אם אתה צופה מפל של דמעות התרגשות כשהרגע בו אתה כורע על ברך אחת יגיע, תאר לך לאיזה גשם זה יהפוך, כשהיא תסתובב לאחר מכן ותראה את אבא ואמא, או את החברות הכי טובות.

מילה אחרונה לנו אליך – הרגע הזה הוא מיוחד ומרגש ונדיר עבורך, לא פחות מאשר עבורה. אם אתה מרגיש את הלב שלך פורץ עוד רגע מהחזה מרוב התרגשות, אם גם בעיניך מאיימות הדמעות לפרוץ – תן להן. תן לעצמך לחוות את הרגע עד עומקו. אנחנו שולחים מכאן ברכות, על אחד הצעדים האמיצים והיפים שבחרת לקחת בחייך. בהצלחה!

כתיבת תגובה