מדריכיםשלב החתונה

המדריך למלווה הצמודה ביום החתונה

התפקיד שלך אבל לא יודעת מאיפה להתחיל? הבלוג הבא בשבילך

חברה הכי טובה של הכלה? אחות קרובה? קיבלתן זימון לליווי המאורסת הטרייה כל הדרך לחופה?

בדיוק בשבילכן הכנו מדריך של כל המשימות העומדות בפניכן עם טיפים ועצות לצלוח את התפקיד בהצלחה מרובה. זו רכבת הרים רגשית מהסוג המסעיר והמיוחד ביותר שיש בין חברות אמת.

בואו נצא לדרך!

מדידות של שמלת כלה

הכניסה לעולם שמלות הכלה יכולה להיות מסחררת. אתן יכולות לעזור לחברתכן להתמקד על ידי שאלות כמו מה התקציב העומד בפניה, לאיזה סגנון היא מתחברת (וינטאג', סטרפלס, מודרני), האם לקנות או להשכיר, ואז לכוון למקומות מתאימים. כמובן שאפשר לקחת המלצות מאחרות שרכשו בחנות או מעצבת כזו או אחרת. במהלך המדידות עודדו אותה להגיד את כל אשר ליבה, למשל אם המחשוף עמוק מידי או השמלה לא מחמיאה לה כפי שציפתה זה הזמן לומר את הדברים בפתיחות ולא לשמור בבטן. שמלת כלה היא בדרך כלל עסק יקר וזה ועל הכלה לאהוב אותה עליה בלב שלם.

ארגון מסיבת רווקות כובשת

בבלוג אחר שלנו תוכלו למצוא טיפים למסיבת רווקות מוצלחת, רק נזכיר כאן שמדובר במסיבה שמחברת בין כל החברות הקרובות של הכלה, כולל אחיות ואפילו גיסות אם הקשר טוב. כשושבינת הכלה את תהיי אחראית על פתיחת קבוצת קשר בין כולן, סגירה על תאריך ומקום, תוכנית אומנותית, משחקים. קחי בחשבון שיהיה קשה למצוא את העמק השווה בין כולן, תמיד תהיה מישהי שיהיה לה פחות נוח היום או הקונספט שבחרת, אין מה לעשות, הכי חשוב שתכווני למה שיסב אושר לבעלת השמחה, מהיכרותך אותה.

בחירת איפור ושיער

בדומה לבחירת שמלת כלה, גם כאן תלכו יחד לאיפור ניסיון ועיצוב שיער אצל בעלי מקצוע שאפשר למצוא לפי המלצות של חברות או מכרות. הרגישי את התגובות והתחושות של חברתך, ועודדי אותה להביע את דעתה ושביעות רצונה. כמובן שאל תתביישי בעצמך לומר לה איך את מתרשמת מהתוצאה, לחיוב ולשלילה.

יום החתונה

לא משנה כמה הכלה תתכונן, סביר כשהיום הגדול יגיע כולה תהיה בהתרגשות ובלחץ אז קבלי 4 טיפים שיגרמו לה להיות רגועה ברמות של כלה:

  • אוכל – תדאגו שהיא תאכל במהלך היום או לפני שהאורחים מגיעים, רצוי לא משהו כבד, אלא נשנוש בריא עם חלבון ופחמימה. ככה תקבל אנרגיות, ולא לשכוח שכלה מעולפת לא מצטלמת טוב…
  • מים – תזכירי לה לשתות במהלך כל היום. והכי חשוב – כוס מים או כמה שלוקים לפני העלייה לחופה.
  • נעליים – חשוב שתתרגל אליהן לפני החתונה. חשוב ללבוש אותן כמה שעות וללכת בהן כדי שיהיה לה נוח במהלך האירוע. או – להחליט מראש שאחרי החופה עוברים לכפכפים 🙂
  • הקשבה – עצם נוכחותך לצידה, לא בצורה מעיקה אלא מלווה – מרגיעה, תומכת, מפרגנת ומכילה ביום האינטנסיבי הזה.

בין כל המשימות והאחריות אל תשכחי גם להשתחרר וליהנות מהתהליך. תשקיעי גם בעצמך ופשוט תהיי שם בשבילה. היא כבר תראה אותך.

כתיבת תגובה