הצעות בוידאושלב האירוסיןשלב החתונה

וידאו: 5 הצעות נישואין של סלבריטאים

בואו לראות איך מפורסמים מציעים נישואין

יש בנינו אנשים שכבר שנים חושבים איך הם יציעו נישואין – מאות נרות וזרי פרחים, נסיעה לאי-בודד, פלאש-מוב של חברים, ועוד שלל נגיעות קטנות כגדולות שישבו את ליבה. כשזה מגיעה להצעות נישואין של מפורסמים, כמו בכל דבר – הם עושים את זה בגדול.

צפו בחמשת הצעות נישואין של סלבריטאים אלו, ואולי תקבלו רעיון גם להצעה שלכם.

הזמרת מריה קרי והקומיקאי ניק קנון

ב-2008, ניק קנון הציע למריה נישואין על גג הפנטהאוס שלהם עם טבעת יהלום בגודל 17(!) קראט שהוא החביא בתוך סוכריה בצורת טבעת. מריה סירבה. ניק לא ויתר, ולאחר כמה ימים הוא ביים "חטיפה" של הזמרת, והעלה אותה על מסוק, שם הוא הציע שוב, וקיבל תשובה חיובית.

הזמר לודקריס ואשתו יודקסי

הראפר לודקריס לקח את אשתו לטיסה במטוסם הפרטי ב-2014. בזמן ההמראה, הוקרנה ההודעה "יודקסי, התנשאי לי" על השדה למטה. לפי הטוויטר של לודקריס – "היא לא אמרה כן, היא אמרה HELL YES!".

הזמר קנייה ווסט וקים קרדשייאן

קנייה ידוע בתכניות הגרנדיוזיות שלו, וכמובן שכר אצטדיון בייסבול שלם, ושלף טבעת בגודל 15 קראט, כשמסביבם בני משפחה, חברים קרובים, ותזמורת שלמה, עם המילים "התינשאי לי" מוקרנות בגדול על המסך.

הזמרת פינק וקרי הראט

ב-2005 קרי השתתף במירוץ אופניים בארה"ב, כשפינק צצה בצד הדרך עם שלט ועליו השאלה: "התינשא לי". קרי עצר בו-במקום וענה ב"כן", והשניים נישאו כחצי שנה לאחר מכן.

הזמר ג'ון לג'נד והשחקנית כריסי טיגן

הזמר חיכה לחג המולד – החג החביב על כריסי – בשביל להציע. ג'ון לקח את הזוג למאלדיבים, וסיום ארוחת ערב, המלצר הגיע עם מה שאמור להיות הקינוח, כשבמקומו, היו על המגש המון עלי ארוגלה, וקופסה קטנה. כריסי אומרת שכשהיא ראתה את הקופסה – היא החסירה פעימה.

מה לדעתכם הייתה ההצעה הכי מוצלחת?

2 תגובות

  • ראיתי את ההצעה של קנייה לקים באותו פרק בריאליטי שלהם. אחרי כל הקשיים של המשפחה באותה תקופה הוא הרים לה הצעה מרגשת ומפתיעה…

כתיבת תגובה