הטבותשלב האירוסין

חמשת הסגנונות הכי אהובים של טבעות אירוסין

אם אתם חושבים להציע נישואין בקרוב - טוב לדעת מה האפשרויות שלכם

כיום, מספר העיצובים והסגנונות שאת יכולה לבחור לטבעת האירוסין שלך גובל באינסוף. אנחנו רואים אינספור עיצובי וינטג' של טבעות עם טוויסט עכשווי, עיצובים קלאסיים שעברו עיבוד למראה מודרני, טבעות ספיר בהשראת הטבעת של הנסיכה קייט מידלטון, ועוד ועוד. אז חשוב שתדעי בעצם, מהו הסגנון שלך כשזה מגיע לטבעת האירוסין, בייחוד לאור העובדה, שאנחנו מקווים שתצטרכי להסביר, לגבר החלומות שלך, בעתיד הנראה לעין, מהו.

אז כדי לעזור לך, התמקדנו כאן בחמישה סגנונות מובחנים של טבעות אירוסין. אם תבחרי את הסגנון שהכי מדבר אלייך, או אפילו השניים שהכי עושים לך את זה ותזכירי אותם באגביות בפעם הבאה שאתם יוצאים לסיבוב בעיר, יכול להיות שתעניקי לו חבילת סיוע משמעותית, שתעזור לו כאשר בסופו של דבר הוא ייצא לדרך לחפש עבורך את הטבעת המושלמת.

טבעות אירוסין – הסגנונות

טבעות אירוסין קלאסיות

טבעות אירוסין קלאסיות הן לעתים קרובות פשוטות, צרות, ובעלות אבן דומיננטית אחת. אף על פי שטבעות אירוסין בסגנון "הילה" הן טרנד חדש יחסית, גם הן משדרות אלגנטיות אשר תואמת לסגנון הקלאסי והמוכר.

קרדיט: רויאלטי תכשיטים

טבעות אירוסין מפוארות

קרדיט: רויאלטי תכשיטים

בטבעות אירוסין מפוארות, הכוונה לטבעות עשירות בפרטים, בעלות עיצוב מורכב, ולעתים קרובות גדולות יותר. הכוונה כאן היא לא שהאבן גדולה יותר בהכרח, אלא שעיצוב הטבעת כולו גדול יותר, החישוק, הכווננת, האבנים הצידיות – הכל יותר מרשים. בקטגוריה הזאת תראי הרבה טבעות בעלות שלוש אבנים.

טבעות אירוסין בסגנון וינטג'

קרדיט: רויאלטי תכשיטים

טבעות בסגנון וינטג' גם הן עשירות בפרטים, שמאפיינים בדרך כלל את התקופה ההיסטורית שאותה טבעת עוצבה בהשראתה. למשל, טבעות בסגנון ארט-נובו יהיו בדרך כלל עדינות ופרחוניות, ואילו טבעות בסגנון ארט-דקו יהיו יותר גיאומטריות וזוויתיות.

טבעות אירוסין בסגנון מודרני

קרדיט: רויאלטי תכשיטים

כאן את עשויה למצוא באמת מגוון גדול מכל צורה וגודל – חישוקים מפוצלים, טבעת בסגנון חבל לולאות, צבעוניות עדינה עם רמז דק לצבע ועוד. בקטגוריה זו, גם טבעות, עם עיצוב דמוי צמיד, כאשר הדיגום ממשיך ומופיע על חלקו של החישוק, הופכות להיות פופולריות.

טבעות אירוסין ייחודיות

וישנן טבעות אירוסין בעלות עיצוב מיוחד משלהן, שאינן נענות לטרנד או אופנה כלשהי. טבעות כאלה יכולות לכלול צבעי מתכת שונים משולבים יחדיו, צורות יהלום פחות סטנדרטיות, או חישוק בעל ריקוע מורכב. אם את שוקלת ללכת על טבעת ייחודית ובעלת אמירה, שימי לב שאת לא מגזימה ומתמקדת בטבעת שיש לה יותר מדי פרטים, אשר יכולה להיות שתלטנית מדי על היד ויהיה קשה להתאים לה תכשיטים אחרים.

קרדיט: רויאלטי תכשיטים

אז מה הסגנון שלך? איזו טבעת היית בוחרת? נסי את השאלון שלנו שיעזור לך לבחור.

כשזה מגיע אלינו, אנחנו נוטים בדרך כלל להעדיף את הטבעות הקלאסיות, או אלו המושפעות מסגנון הוינטג', אבל זה לא אומר שאנחנו לא מתפעלים מדי פעם מטבעת קצת יותר מנצנצת ובעלת נוכחות, או מטבעת בעלת עיצוב מודרני מרשים. רוצה למצוא את טבעת החלומות שלך? גשי לחנות רויאלטי הקרובה אלייך, ותוכלי להתרשם מעוד מאות עיצובים ייחודיים של טבעות אפשריות.

כתיבת תגובה