שלב האירוסיןשלב החתונה

חתונות מפורסמים

תזכורת קצרה על מי מהמפורסמים שסביבנו התחתן לאחרונה- שיהיה לכולם במזל טוב!

אז מה עשו המפורסמים בחתונה שלהם?

אי אפשר לדבר על חתונות מבלי להתייחס לחתונות של מפורסמים מהארץ והעולם. אנחנו תמיד נתעניין מה עשו הסלבס המקומיים ומה עשו המפורסמים בחו"ל והרבה פעמים אנחנו נלמד מהחתונות שלהם על הטרנדים השולטים בעולם החתונות כמו איזה נעלי כלה ללבוש, איזה שמלת כלה באופנה וגם איזה תכשיטים נענוד. כך חתונות של סלבס גם עונות על הסקרנות שלנו וגם גורמות לנו ללמוד דבר או שניים על עולם החתונות ועל כן הן כל כך מעניינות ומרתקות עד אשר הקדשנו להן מאמר שלם.

האם חתונה של מפורסמים תהיה שונה מחתונה "רגילה"?

כאשר אנחנו מדברים על חתונות של סלבס אנחנו חייבים לזכור כי פעמים רבות הן יהיו שונות מאשר חתונות רגילות. ארגון חתונה של סלב יהיה שונה לרוב מאשר חתונה רגילה וזאת עקב מספר סיבות. קודם כל אתם צריכים להבין כי חתונה של מפורסמים תהיה לרוב הרבה יותר גדולה מאשר חתונה רגילה. לא רק זאת אלא שסלב שמתחתן חייב להבטיח כי החתונה תהיה היפה ביותר והמושקעת ביותר שיש וזאת עקב העובדה כי השם הטוב שלו והמוניטין שלו עומדים למבחן ולכן אסור לו להתפשר על החתונה ועליו לחשוב על הפרטים הקטנים ביותר בה.

מייגן והנסיך הארי – חתונה מהאגדות

עכשיו הגענו לתכלס ולחתונה שללא ספק הייתה במרכז תשומת הלב התקשורתי של שנת 2018 וזאת כמובן החתונה של הארי ומייגן. הארי הנמצא מיד אחרי אביו, אחיו וילדיו בתור לרשת את הכתר הבריטי הינו כוכב מדורי הרכילות בכל העולם ולכן כאשר הוא הודיע על אירוסיו למייגן היה ברור כי מדובר באירוע היסטורי. יש לציין כי בסטנדרטים מלכותיים החתונה אשר היו בה רק חמש מאות אנשים הינה חתונה קטנה. אך אין זה אומר כי החתונה לא הייתה מרגשת, מיוחדת ומדהימה וכי היא ריתקה מאות מיליוני אנשים אשר צפו בה ולא יכלו להוריד את העיניים ממנה לאורך כל השידור החי בארץ.

החתונה של קורל וסרג'י – אגדה ישראלית

אם יש משפחת אצולה ישראלית אזי ניתן לומר כי זוהי המשפחה של פנינה רוזנבלום. על כן כאשר בתה המאומצת של פנינה, קורל, הודיעה על נישואיה לבחיר ליבה שחקן הכדורגל המפורסם מברצלונה סרג'י רוברטו ההתרגשות בארץ הייתה רבה. אין ספק כי החתונה הזאת ריכזה המון תשומת לב מהתקשורת הישראלית ועל אף שמסי לא הגיע אליה אין מחלוקת על כך כי מדובר בחתונת השנה בישראל. אלפי מילים נכתבו על השמלה של קורל על התסרוקת שלה ועל כל פרט באירוע. אין גם מחלוקת על כך כי החתונה הייתה מדהימה ונראה כי השניים מתחזקים זוגיות מאושרת מאוד ותעיד על כך העובדה כי הם בילו בירח דבש חודשים ארוכים בהם הם היו ביעדים רבים.

דודו אהרון ונטלי או החתונה של עדן בן זקן ושוקי ביטון- איפה הייתה מוזיקה יותר טובה?

איך אפשר לדבר על חתונות בישראל מבלי להזכיר את החתונה של שני נסיכי הזמר המזרחי דודו אהרון ועדן בן זקן. אז נכון חתונה אזרחית לא הייתה כאן אך חתונה מדהימה הייתה גם הייתה. אם יש משהו שניתן להגיד על החתונות של השניים זה שהיו בהם שירי חתונה מדהימים, כאשר לכולם זכור הקליפ שהוציאה עדן בן זקן לכבוד המאורע ואשר שבר את הרדיו הישראלי במספר ההאזנות. אין ספק כי הקליפ הזה הוא מתנה לחתונה מושלמת ואין ספק כי בעלה של עדן, שוקי נהנה ממנו מאוד והוקיר לה תודה ענקית.

מדוע עלות חתונה של מפורסמים יותר זולה מאשר חתונות רגילות?

רצינו לעשות אתנחתא קצרה מדיבור על חתונות של מפורסמים ולשאול כמה כסף עולה למפורסמים לערוך חתונה מושקעת ויפה? אז אם אנחנו מדברים על סלבריטאים בארץ אנחנו צריכים לזכור כי פעמים רבות החתונות שלהם הם הרבה יותר מושקעות כפי שכבר ציינו בפתיחה מה שאומר כי החתונה צריכה לעלות הרבה יותר. אך מה שאתם צריכים לקחת בחשבון בחתונות של מפורסמים זו העובדה כי פעמים רבות הסלבס מקבלים "הנחת סלב". כך לדוגמא צלם חתונות ייקח הרבה פחות כסף מהזוג המפורסם מכיוון שהצילומים שלו עומדים להתפרסם בכל העיתונים ואתרי האינטרנט ואין פרסום יותר טוב מזה. על כן הספקים השונים ייקחו הרבה פחות כסף מהסלבס ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. ואולי גם קצת להתעצבן…

מפורסמים והסכמי ממון

כאשר אנחנו מתחתנים אנחנו לרוב נגיע ללא רכוש משמעותי לחתונה וזאת עקב העובדה כי אנחנו נמצאים רק בתחילת חיינו. אך כאשר סלב מתחתן הוא לרוב יגיע עם רכוש משמעותי הרבה יותר והוא צריך לחשוב מה יקרה לרכוש הזה במקרה של גירושין לא עלינו. לכן ועל אף שהדבר יכול לגרום לאי-נעימות לזוג, מומלץ לסלבס על ידי עורכי דינם וכנראה גם המנהלים שלהם  וסוכניהם לחשוב על הסכם ממון. זוגיות חזקה תתגבר על המכשול הזה של ההסכם וכך אותו מפורסם או מפורסמת יוכלו להתחתן ללא כל חשש ולדעת כי הצד השני מתחתן אתו לא בגלל הכסף שלו או שלה אלא בגלל האהבה וזהו דבר משמעותי ביותר לכל אדם.

איך אפשר לדבר על חתונות מבלי להזכיר אירוסין נוצצים?

כל חתונה מתחילה מאירוסין וזהו משהו שאתם חייבים לזכור. הביצה המקומית ידעה כמה אירוסין נוצצים וכך גם הסלבריטאים בעולם. ללא ספק האירוסין הנוצצים ביותר בארץ היו של אושיית הרשת, הדוגמנית המצליחה ובעלת מותגי בגדי הים המצליחים נטע אלחימסטר לבחיר ליבה רמי גרשון. אין ספק כי בשנת 2019 אנחנו צפויים לראות חתונה מן האגודות כאשר הזוג יצעד אל החופה. אנחנו נראה לא רק תסרוקת כלה מושקעת אלא גם חתן וכלה יפהפיים ומרשימים. בעולם ללא ספק האירוסין המעניינים ביותר היו של הזמר המצליח ג'סטין ביבר ובחירת ליבו ואין ספק כי אנחנו נראה אמנם חתונה רחוקה אך מעניינת מאוד, ואנו נחזיק אצבעות שהיא אכן תתקיים לאור אופיו ההפכפך של ג'סטין.

ואם כבר מדברים על חתונות סלב איך אפשר לשכוח את החתונה של יהודה לוי ושלומית מלכה?

איך אפשר לדבר על חתונה מבלי להזכיר את החתונה המדהימה של יהודה לוי ושלומית מלכה אשר התקיימה ב-2017. אמנם החתונה התקיימה בשנה שעברה אך אי אפשר לשכוח אותה. קודם כל שלומית, הייתה כלה מדהימה וזה היה נראה כאילו השמלה נתפרה על מידותיה. אנחנו לא זוכרים אם היה בחתונה זר כלה אך כל שאר הדברים בחתונה היו מדהימים ומיוחדים. אם אתם רוצים ללמוד משהו על עיצוב חתונות או על קייטרינג לחתונה אנחנו ממליצים לכם לבחון את החתונה הזאת ולראות את אחת החתונות היפות, המרשימות והמיוחדות ביותר שנערכו אי פעם בישראל ואשר השפיעו על מאות זוגות אשר בחרו להתחתן באותו סגנון.

ומה עם חתונות של פוליטיקאים?

אי אפשר לדבר על חתונות ב-2107 מבלי להזכיר את החתונה של אורן חזן. החבר כנסת הצבעוני הזה אשר ההד התקשורתי שהוא יצר הגיע אל כל עבר התחתן בחתונה עם כל שועי המדינה והזמין חברי כנסת מכל המפלגות (כמעט) במה שהייתה החתונה המעניינת ביותר של כל פוליטיקאי ישראלי בעשור האחרון.

כתיבת תגובה