שלב האירוסין

7 טיפים למסיבת רווקות מוצלחת

מסיבות רווקות שלא רואים כל יום. וכן, יש גם שתייה.

מסיבת רווקות היא קודם כל מסיבה

כל מי שיצא לה להיות במסיבת רווקות טרום חתונה, יודעת שמדובר באירוע שיכול להתפתח לשני כיוונים: מצחיק ומגבש או מאולץ ומלאה. העובדה שבערב אחד מתאחדות חבורה של נשים שלאו דווקא מכירות שלא נאמר מתחברות, טומנת בחובה שלל אפשרויות, לחיוב ולשלילה. אז כדי שהמסיבה הבאה שתארגנו תהיה נהדרת הכנו עבורכם 7 רעיונות וטיפים. לגזור ולשמור!

1. חשפן או סקסולוגית – אאוט. חבילה מתקמבקת  – אין.

אין כמו משחק מגניב של הכרות לפתוח איתו את הערב ולשבור את הקרח – קבלו את החבילה העוברת עם טוויסט. במקום הפתקים שהיינו כותבים בילדותינו "תני לילדה עם השיער הכי ארוך" אפשר לנסות משהו יותר בוגר, משעשע שכאמור יחתור לפתיחות מעודנת. זה דורש הכנה מוקדמת במאמץ קטן. כל המשתתפות תשלחנה טרם האירוע סמס לאחת המארגנות ובו כתובה עובדה פיקנטית על עצמן. למשל, בגיל 16 הייתי בזוגיות עם מתנדב מדרום אפריקה וכמעט החלטנו לברוח יחד! העובדות הללו יופיעו על גבי הפתקים והמשתתפות תצטרכנה לנחש כל פעם מי "בעלת הסוד" שתורה לקבל את החבילה. הפתק האחרון יהיה מיועד לכלה ובדרך כלל גם קונים לה מתנה.

2. יין משמח לבב אנוש 

כדי להכניס קצב ורוח שטות לאירוע, ואם עדין לא נשבר הקרח, אף פעם לא מזיק ואף רצוי להכניס טיפת אלכוהול או שתיים. נעשה זאת על ידי חידון הכר את הכלה, "בואו נראה עד כמה אתן מכירות את הכלה". ערימה של פתקים המכילים עובדות על בעלת השמחה כמו מתי התנשקה לראשונה, איפה נרכשה טבעת האירוסין שלה, כאשר בכל פעם אחת המשתתפות שולפת פתק וצריכה לענות אמת או שקר. אם היא טועה היא שותה כוסית…

3. Location is everything

תחשבו טוב-טוב מה המקום הכי מדהים שאפשר להיות בו, כמובן תלוי תקציב ולא פחות חשוב – תלוי אופי. האם הכלה היא טיפוס של קמפינג תחת כיפת השמיים, או יותר בקטע של וילה עם בריכה מחוממת. זו יכולה להיות גם מסעדה או בבית של אחת הבנות (מסיבת פיג'מות למי שממש רוצה). נסו להיכנס לראש שלה איפה היא הייתה רוצה להיות שהרי בסופו של דבר התכנסנו כדי לשמח אותה. קשה מאוד לקלוע לטעמן של כל הבנות, אז רצוי שיהיה משהו יחסית ניטרלי ולא הארד קור לכיוון מסוים.

4. מי לא אוהב נוסטלגיה?

התחלנו עם משחק החבילה אז למה לעצור שם? הרי בינינו, המשחקים הכי שווים היו פעם 😊 משחק השוקולד, השחלת נר לבקבוק, הליכה עם ביצה על כף בפה ועוד ועוד. אגב, אתן בכלל יכולות להחליט שהמסיבה כולה תהיה בקונספט של משחקי ילדות.

5. כיבוד

אחד הפרמטרים בהם מסיבת רווקות לרוב מתעלה על מסיבת רווקים הוא בגזרת האוכל הביתי. מי צריך קייטרינג בתשלום כשבינכן מסתובבות מאסטר שפיות שיכולות להרים את המסיבה ולמלא את הקיבה במטעמים. אפשר גם כאן ללכת על קונספט מסוים – איטלקי, סיני, מקסיקני…

6. מתנות קטנות

קודם כל לכלה. הזכרנו זאת בקטנה במשחק החבילה, ומומלץ להכין לכלה מתנה נוספת סנטימנטלית למשל אלבום עם תמונות שלה עם כל חברה בנפרד וברכה מצורפת. אפשר גם תכשיט עדין מרויאלטי. ואם כבר מתנות אז לכולן, שי צנוע לכל משתתפת שעשתה מאמץ להגיע ולשמח יהיה בהחלט ראוי.

7. ומה עם החתן?

נכון שהוא אינו נוכח והמסיבה אינה לכבודו ובכל זאת יש משמעות לציון הזוג שעוד רגע יתאחד בברית נישואין ושתי טבעות זהב. אין כמעט מסיבה שפוסחת על המשחק הזה וגם אנחנו כאן נפנה לו את הבמה: מבעוד מועד מכינים רשימה של שאלות, ומצלמים את החתן עונה עליהן. במסיבה עצמה בוחנים את הכלה עד כמה היא מכירה את בעלה לעתיד, היא משיבה לשאלות ואז מראים לה את הסרטון של בעלה לעתיד. אם יש הלימה בין התשובות מה כי טוב אבל אם היא טועה מיד לוגמת מכוס שמפניה/וודקה/טקילה/תלוי בתקציב

בהצלחה!

כתיבת תגובה