מדריכיםשלב החתונה

טיפים מנצחים ליום החתונה

היום הגדול מגיע, ואיתו גם מגיעות לסיומן כל המשימות הגדולות והקטנות. עכשיו נשאר להיות מוכנים נפשית ופיזית למסיבה של החיים!!! אז איך עושים את זה?? הנה כמה עצות פרקטיות שבטוח יעזרו לכם.

לא יאומן אבל אתם ממש רגע לפני אחד הימים החשובים בחייכם. לא בגלל השמלה, לא בגלל האולם, לא בגלל האוכל וגם לא בגלל כל המוזמנים. למקרה שקצת איבדתם כיוון בדרך, המאמר הזה כאן כדי להחזיר אתכם למסלול הנכון. אנחנו לא מבטלים את כל הדברים הנוספים שתורמים ליום הזה להיות חשוב ומיוחד, אבל בואו נתרכז במה שבאמת חשוב: חתונה היא רגע בו שני אנשים עוצרים הכל, מתחייבים זה לזה ללכת בדרך משותפת תחת חופה. חתן, כלה, משפחה נרגשת, זה יום בו שניים הופכים להיות אחד. לכן אספנו עבורכם טיפים חשובים ליום החשוב מכל!

 

מורידים הילוך יומיים לפני החתונה מקסימום

אם אתם רוצים להגיע לחתונה שלכם רגועים ולא עצבניים ורוטנים מכל הלחץ והארגונים, תעשו טובה לעצמכם, לבני הזוג ולסביבה שלכם, ותזכרו דבר חשוב מאוד: יומיים לפני מקסימום, אתם מסיימים את כל ההתעסקויות שנוגעות לחתונה, ויושבים רגל על רגל. איך עושים את זה? מאוד פשוט. עושים כמה שיותר לפני כן, וקובעים איש קשר, חבר יקר, מישהו מהמשפחה שאתם סומכים עליו, שמהרגע הזה והלאה, פונים אליו. הוא ירצה להתייעץ איתכם? מצוין, הוא ירכז את כל השאלות וידבר איתכם פעם או פעמיים ביום, ולא 10 פעמים יום. למה זה כ"כ חשוב? אתם רוצים לבוא לחתונה שלכם מאירים, יפים, נינוחים, ולא עם פרצוף של "יאללה, בואו נגמור עם זה".

 

אחראי במהלך האירוע

חשוב מאוד שגם יהיה אחראי במהלך האירוע מטעמכם, זה יכול להיות מפיק, החבר או בן משפחה שקיבל אליו את המושכות בימים האחרונים לפני החתונה, מישהו שאתם סומכים עליו ושאתם מנחים אותו לפני האירוע לגבי כל הדברים החשובים, כגון תשלומים לספקים, מתי אתם נוסעים לירח דבש, למי נותנים את המעטפות בסוף האירוע, סידורי ישיבה, וכמובן שחשוב שידע היכן נמצאת טבעת הנישואין של בני הזוג, טבעת זהב יפהפייה לכל אחד ואחת מבני הזוג. (או גם לכל אחת ואחת, אחד ואחד, מה שטוב לכם).

 

לו"ז ליום החתונה

חשוב מאוד שתכתבו לו"ז ליום החתונה עבור כל אחד מבני הזוג. נכון, זה נראה מאוד ברור וכל מה שיש לעשות הוא להתארגן ולבוא, אבל יש שלבים, וכדאי שתקבעו דד ליינים. למה? אנחנו קובעים דד ליינים כדי שנדע שאם הגיע דד ליין מסוים, זה אומר שגם אנחנו אמורים להגיע לתוצאה מסוימת – שיער מוכן, איפור מוכן, שמלת הכלה מוכנה, חליפת החתן וכו'. ברגע שתכתבו לעצמכם את הלו"ז של היום, יהיה לכם הרבה יותר קל ושקט להתנהל בכיף וברוגע. מובן שאתם בכלל לא מסתכלים על השעון ביום הזה! בשביל זה יש לכם מספיק אנשים שעושים את זה למענכם.

 

הכנות לירח דבש

חתן וכלה יקרים, בני זוג יפים, בואו נזכור שההכנות לירח הדבש חשובות גם, ואנחנו רוצים לצאת לירח הדבש בכיף ובאיזי. במידה וירח הדבש ממש סמוך לחתונה, כלומר יום יומיים אחרי החתונה, אנחנו ממליצים בחום לארגן את כל הדברים לנסיעה לפני החתונה. כלומר, אתם מגיעים לחתונה כבר עם המזוודות של ירח הדבש מוכנות (לא מגיעים פיזית.. הן יכולות להישאר איפה שתבחרו), כיוון שתאמינו לנו, הדבר האחרון שתרצו לעשות אחרי החתונה, הוא להיכנס ללחץ ולארוז לקראת ירח הדבש. זוכרים שכמה ימים לפני החתונה אתם מורידים הילוך? יופי, אז תזכרו להכניס שם את כל ההכנות שצריך לירח דבש. אם אתם טסים לחו"ל לוודא שארזתם דרכונים, מסמכים, קצת כסף מקומי, וכמובן להיות מאופסים על זמני הטיסות, כי זה ידוע שחתן וכלה נוהגים להתעופף קצת ולא תמיד להיות מחוברים למציאות הרגילה…

 

תעודת זוגיות

חברים, אומנם אנחנו מדברים פה על טיפים ליום החתונה, אבל אם אתם הולכים להתחתן חתונה אזרחית, ובכוונתם לקבל תעודת זוגיות, חשוב שתתארגנו בהתאם. עליכם לדעת מראש אילו מסמכים וטפסים עליכם להביא, מה הפרוצדורות, יש מידע רב ברשת בנושא זה, ומכיוון שמדובר בהליך יותר בירוקרטי, גם שם יש לא מעט הכנות שמחייבות דיוק והתכוונות.

 

לא לשכוח לחייך

זהו אחד הימים החשובים בחייכם, אם אתם לא עם חיוך מרוח מאוזן לאוזן, עצרו הכל ותבדקו למה! אל תיכנסו ללחץ, אל תתעסקו עם קטנות, זה היום לשחרר, ליהנות, לדעת שמה שהספקתם הספקתם, ומה שלא – כבר באמת לא נורא, עובדה שהגעתם עד הלום!

כתיבת תגובה