הטבותשלב האירוסין

מתנת אירוסין לגבר – יש חיה כזאת

חושבות שרק לכן מגיעה משהו נוצץ לכבוד האירוסין? תופתעו לגלות שגם לגברים לפעמים מגיעה מתנת אירוסין

הוא השקיע, תכנן, טרח והפתיע קנה לך טבעת והציע נישואין ועכשיו לכבוד הסטטוס החדש את גם רוצה לתת משהו, משהו שהוא יאהב משהו שיבוא לו בדיוק בטוב וכמובן הכי חשוב משהו שיראה לו עד כמה את אוהבת אותו ואסירת תודה על כל תשומת הלב וההשקעה. מתנת אירוסין לגבר, יש חיה כזאת?

אז התשובה היא כן ובגדול, כי אין כמו משהו קטן ואישי שיזכיר לגבר שלך שאת אוהבת אותו ותמיד בשבילו, במיוחד עכשיו כשאתם עומדים לפני חופה. המאמר הבא ייתן מספר רעיונות למתנת האירוסין המושלמת לגבר לאחר שאמרת כן להצעה הגדולה.

מתנת אירוסין לגבר

טבעת אירוסין לגבר

אז למרות שבעבר וגם עוד היום טבעת מיוחסת כמשהו שגבר נותן במהלך הצעת נישואין לאישה, טבעת אירוסין לגבר מהווה מתנה יפה ומרגשת שתזכיר לאהובך עד כמה שאת אוהבת אותו ובמיוחד עכשיו כשאתם עומדים לפני התקופה הלא פשוטה שלפני החתונה.

בניגוד לטבעת אירוסין לאישה טבעת שניתנת כמתנה לגבר לכבוד האירוסין תגיע לאחר הצעת נישואין שהגיעה מצדו ולאחר שהסכמת להצעה, היא לא צריכה להיות נוצצת, נשית ומשולבת ביהלומים אבל בטח שהוא ישמח למשהו אישי שיזכיר לו עד כמה שאת שמחה על ההחלטה. בתחום מתנות לגבר שמגיעות בדמות של טבעת נהוג לחשוב על עיצוב פשוט יותר שמשדר גבריות אך עדיין מעביר את מהות ההרגשה כאשר רעיון טוב לעיצוב כזה יכול לכלול טבעת עם הקדשה פנימית ואישית, טבעת פשוטה שעליה חרוטים בצורה יפה ראשי התיבות של שמכם, או כל הקדשה אחרת שתזכיר לו גם בימים עמוסים בעבודה שבכל סוף יום מחכה לו מישהי שאוהבת אותו באמת ומאוד מעריכה.

שעון יד

שעון מהווה את אחת המתנות הקלאסיות כאשר פונים להסתכל על התחום של מתנות לגבר בכלל ועל מתנת אירוסין לגבר בפרט, גם כאן זה המקום להוסיף הקדשה אישית, לקנות לו את השעון המשוכלל שהוא תמיד רצה, או לפנק בשעון יוקרתי מחברה ידועה אשר יזכיר לגבר שלך מהו ערכו האמתי וכמובן שבכל זמן נתון יש אישה שאוהבת אותו ומחכה.

שעון סייקו וגבר בחליפה
קרדיט תמונה: רשת רויאלטי

תכשיט

אין זמן יותר מתאים לתת לגבר שלך מתנה מאשר הימים שלאחר הצעת נישואין, המתח שבו הוא היה שרוי בימים האחרונים שלפני ההצעה כבר ירד ואתם עכשיו בדרך לבלות את שארית חייכם יחד שזאת כמובן סיבה למסיבה. קניית תכשיט לגבר אמנם לא מתאימה לכולם אך אם הוא מאלה שאוהבים לענוד עגילים, צמידים ושרשראות אין יותר מתאימה מזו כמתנת אירוסין לגבר שעמל והשקיע בתכנון ההצעה. בתחום התכשיטים גם כאן מומלץ לבחור במשהו שיקלע עד כמה שיותר לטעמו האישי, שישדר יוקרה אך עם זאת שלא יהיה נשי מדי ויוכל לשמש לאירועים שונים בחיי היום יום, כרעיון למתנת אירוסין לגבר שמגיעה מתחום התכשיטים ניתן לבחור בעגילי יהלום (במידה וזה מתאים לטעם האופנתי שלו), בשרשרת יפה שמשלבת את ראשי התיבות של שמכם, בצמיד עם הקדשה או אפילו בחפתים מהודרים שיתאימו לפגישות עסקיות מיוחדות ולאירועים שונים בהם חשוב לו להיראות יוקרתי במיוחד. רוצה לדעת איך לבחור יהלום?

מתנה חווייתית

רכב שטח - חוויה אתגריתמתנות חווייתיות מאפשרות לך לפנק את הגבר במשהו שהוא כבר מזמן רצה, החל ממסאז' מפנק, דרך בילוי זוגי בהנהגתך (כמו סוף שבוע רומנטי בצימר) וכלה בפעילויות אתגריות יותר כמו נהיגה ברכב מרוץ או צניחה חופשית שייתנו לו הרגשה מיוחדת של הגשמת חלום בדיוק כמו שהוא נתן לך ברגע ההצעה.

מעבר לכל אלה מתנת אירוסין לגבר יכולה להיות בעצם כל דבר אישי שיזכיר לו עד כמה הוא מיוחד לך ועד כמה את אוהבת אותו ולכן חשוב באמת להשקיע את תשומת הלב הדרושה ולקנות משהו באמת אישי שיוסיף לתחושת החגיגיות שמלווה את הזמן המרגש שלכם יחד בהכנות לחתונה.

כתיבת תגובה