הטבותשלב האירוסיןשלב החתונה

לא רק יהלום!

טבעת אירוסין לא חייבת להיות עם יהלום

איך נראית טבעת אירוסין? רובנו בוודאי נענה שמדובר בטבעת זהב עם יהלום (לפחות אחד), אבל בשום מקום לא כתוב שצריך יהלום, או אפילו טבעת מזהב. הנה 7 טבעות מיוחדות לאלו מאיתנו שרוצים משהו קצת שונה, העיקר – רק לא יהלום!

אקוואמרין על זהב לבן
רק לא יהלום - טבעת אקוואמרין

האקוואמרין היא אבן חן בגוון כחול-ירוק בהיר, המיוחסת לאבן תרשיש המקראית, ושייכת לאותה משפחת מינרלים כמו האזמרגד. בנוסף, היא אבן ההולדת של כל מי שנולד\ה במרץ.

ספיר לבן על זהב ורוד
רק לא יהלום - טבעת ספיר לבן

אבני הספיר הן אבני חן בשלל צבעים המופקות מהמינרל קורנדום, והן אבני הלידה של חודש ספטמבר. כל אבני החן המופקות מהקורונדום הן אבני ספיר, מלבד האדומות הנקראות אבני אודם (רובי).

אבן אודם על זהב צהוב
רק לא יהלום - טבעת אבן אודם

טבעת מיוחדת במינה! בכדי להשיג תחושה של ורד, שובצו בטבעת אבני פרידוט ירוקות ויהלומים שחורים. הרובי היא אבן הלידה של חודש יולי.

אבן מורגנייט וזהב לבן
רק לא יהלום - טבעת מורגנייט

צבעה של אבן המורגנייט נע בין אפרסק לורוד, והיא מופקת מהמינרל בריל, ושייכת לאותה משפחה כמו האזמרגד והאקוואמרין. הצבע המיוחד של האבן תופס את העין מיד. המורגנייט מיוחסת ליולי כחודש לידה.

קוורץ ורוטיל זהוב על זהב צהוב
רק לא יהלום - טבעת קוורץ ורוטיל זהוב

כל אבן קוורץ ורוטיל היא ייחודית ואין שנייה כמוה. השילוב המדהים נגרם כאשר המינרלים רוטיל וקוורץ מתערבבים, והתוצאות מרהיבות ביופיין. לקוורץ מיוחסות הרבה תכונות רפואיות, והיא אבן הלידה של ילידות\י אפריל.

פנינה על זהב צהוב
רק לא יהלום - טבעת פנינה

למי שלא רוצה אבן חן, אפשר לשלב פנינה (או פנינים) ולקבל טבעת אירוסין שלא רואים כל יום. הפנינה איננה אבן חן, אלא נוצרת על-ידי מספר זנים של צדפות – כאשר גורם זר חודר לתוך הצדפה.

טבעת בעיצוב קשר מזהב צהוב
רק לא יהלום - טבעת קשר מזהב

למינימליסטים מבנינו, טבעת פשוטה מזהב, בעיצוב המסמל את הקשר אשר אתם יוצרים ביחד. למעדיפים את הגוון הלבן מומלץ לשקול להשתמש בפלטינה במקום זהב.

ואם בכל זאת יהלום?

תמיד אפשר לבחור ביהלום לא-מלוטש אשר יוריד משמעותית את מחיר הטבעת, ויתן לכם קראט יותר גבוה.

רק לא יהלום - טבעת יהלום לא מלוטש

 

רוצים עזרה בבחירת הטבעת עצמה? המדריך המלא לבחירת טבעת האירוסין המושלמת

תגובה אחת

  • מסכימה עם כל מילה לגבי זה שלא חובה יהלום. אני הייתי שמחה לקבל משהו כמו הטבעת הראשונה, או הטבעת של הורד (המהממת). אבל כמובן שבסופו של דבר, אין לי תלונות על הטבעת יהלום שלי 😉

כתיבת תגובה