אחרי החתונהשלב החתונה

שיאי גינס מעולם הנישואים

הנה לפניכם כמה שיאי עולם הקשורים לנישואים וגירושים. תבדקו בגינס- הכל אמיתי

מי שאמר שזוגות נשואים יכולים, אם ירצו, להתגבר על כל המכשולים, לא הביא בחשבון כמה מההתנהגויות ההזויות והמוזרות ביותר שבני זוג התנהגו אחד כלפי השנייה. חלקם ממש ביום החתונה.

מסתבר שלפעמים האהבה לא מנצחת, ויש זוגות שלא מצאו לנכון לעבוד על שלום הבית שלהם בתקופת האירוסין.

הנה לפניכם מספר דוגמאות שמצאנו בספר השיאים של גינס הקשוריות לאנשים שרק לפני כמה דקות אמרו אחד לשניה

"I Do".

 

נתחיל במשהו אופטימי- הנישואין הארוכים ביותר:

שיא העולם לנישואין הארוכים ביותר מגיע לרברט ולזילמיירה פישר, שהיו נשואים 86 שנים, 9 חודשים ו -16 יום, נכון ל- 27 בפברואר 2011. למרבה הצער, זה הזמן שבו הרברט נפטר. הוא היה בן 106. לבני הזוג נולדו חמישה ילדים.

הנישואים הקצרים ביותר בהוליווד:

הנישואים ההוליוודיים הקצרים ביותר המתועדים, היו בין אגדת המסך רודולף ולנטינו והשחקנית ז'אן אקר. ולנטינו ואקר נישאו ב -1919, אך בקושי כמה דקות לאחר החופה, התחרטה הכלה,והחליטה לנעול את בעלה החדש מחוץ לסוויטת ירח הדבש שלהם. אחרי דפיקות במשך 20 דקות ולנטיינו פשוט הלך הביתה. בהליכי הגירושים טען ז'אן אקר שהם מעולם לא "השלימו את איחודם", וזה לא מפתיע בהתחשב בעובדה שבעלה המפורסם לא הצליח לעבור את דלת חדר השינה.

 

האישה שהתחתנה הכי הרבה פעמים בעולם:

לינדה וולף מחזיקה בשיא של האישה שנישאה מספר הפעמים הגדול ביותר בעולם. היא היתה נשואה 23 פעמים. נישואיה הראשונים בגיל 16 היו נישואים מתוך אהבה. הנישואים האחרונים שלה, בשנת 1996 היו בשביל פרסום. באותה שנה היא נישאה למטיף גליין "סקוטי" וולף. הוא היה האדם הנשוי ביותר בעולם. לינדה התחתנה בין השאר עם אסיר, חסר בית, מוסיקאי, שרברב. בעל אחד החזיק מעמד רק שלושה ימים. היא נישאה לגבר אחר שלוש פעמים.

 

שיא עולם בחידוש נדרי הנישואים:

בשנה שעברה, זוג אמריקני קבע שיא עולם חדש של גינס לרגל חידוש נידרי הנישואין, לאחר שחידשו את הנדרים שלהם בפעם ה -100 בהונולולו, הוואי. לורן ודייוויד בלייר מהנדרסוויל, טנסי, ארה"ב, נפגשו לראשונה ב -1982 והתאהבו מעל הראש מיד אחד עם השני. מה שמצחיק בסיפור הזה הוא שלורן למעשה אמרה "לא" בפעם הראשונה שדיוד הציע! הזוג היה נשוי 30 שנה. למרבה הצער, לינדה נפטרה בשנת 2010, בגיל 69.

 

החתונה היקרה ביותר:

שייח מוחמד בן זאיד בן סולטן אל נהיאן, יורש העצר של אבו דאבי וכלתו הנסיכה סלאמה מחזיקים ברקורד העולמי בחתונה היקרה ביותר, שהתקיימה ב -1981. אביו של הנסיך הורה לבנות אצטדיון שיכול להכיל 20,000 איש, בהתאמה אישית,  על מנת לארח את כל המוזמנים שהיו אמורים להשתתף. במהלך החתונה, 50 הרכבים שונים של ריקוד ושירה אפריקאיים הופיעו לפני הנשיאים, האמירים, השיחים והשגרירים שהוטסו ב -34 מטוסים פרטיים. בסך הכל, תג המחיר של החתונה הזאת היה 100 מיליון דולר.

 

הזוג המבוגר ביותר שהתגרש:

ברטי וג'סי ווד מחזיקים בשיא גינס בספר השיאים העולמי עבור הזוג המבוגר ביותר לגירושין. בני הזוג סיימו את נישואיהם בני ה-36 שנה כשהיו בני 98, ורק שנים ספורות לפני חגיגות ימי ההולדת ה -100 שלהם. הסיבה לפילוג אינה ידועה.

 

 

אז מסתבר שגם בעולם הזוגיות והנישואין יש שיאים שניתן לשבור. אנחנו מאחלים לכם שתשברו קודם כל את הכוס.

 

 

כתיבת תגובה