כללישלב האירוסין

‏ כיצד לקנות טבעת אירוסין

3 טיפים לחיסכון בכסף

האם אתה חושב להעלות את השאלה הגדולה לבת זוגתך?

טבעת האירוסין היא סמל למחויבות שלכם זה לזו. זוהי מסורת עתיקה ומכובדת המקדימה את הנישואין, והבחירה שלך בטבעת אירוסין אומרת הרבה על האופן בו אתה רואה את מערכת היחסים שלך. סיפורי אגדות מציעים שתוציא כמה שיותר כסף על הטבעת, שהיא בדרך כלל בערך של שלושה חודשי משכורת.

בחירת הטבעת המושלמת עבור בן / בת הזוג יכולה להיות חוויה מרגשת ומתסכלת כאחד. כולם רוצים להשיג את העסקה הטובה ביותר ולחסוך לעצמם כמה שיותר כסף שניתן להשקיע בחתונה עצמה .

בסדרה של 2 כתבות נשתף בטיפים מועילים, איך לקבל את היצירה הטובה ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך – טבעת האירוסין, תוך כדי שימת לב לאיכות האבן או היהלום ומידת שווי התשלום.

בחרו במקור אמין

אם החלטתם לרכוש את הטבעת ברשת, חשוב מאוד שתערכו מחקר מקדים ותרכשו רק ממקור אמין.

כדי לעשות זאת כמו שצריך, רצוי שתבקרו קודם בחנות תכשיטים פיזית המחזיקה טבעות אירוסין. תכשיטן מקצועי יכול להראות לכם את ההבדלים בין הפריטים השונים ולעזור לכם לבחור את האבנים והטבעות הטובות ביותר בשוק המתאימות לתקציבכם.

רצוי לעשות את הקניות ברשת רק לאחר שביקרתם בחנות תכשיטים פיזית והבנתם מה אתם מחפשים. עצה שהתקבלה מתכשיטן מקצועי ומנוסה יכולה לעשות הבדל גדול בעת בחירת טבעת האירוסין האידיאלית.

צלילות האבן חשובה יותר מכל

יש גברים שמעדיפים לקנות את הטבעת ואת היהלום בנפרד ולהביא אותם לתכשיטן כדי שיחבר ביניהם. בעת בחירת היהלום המושלם לטבעת האירוסין של בת זוגכם, כדאי שתשימו לב לארבעה קריטריונים חשובים. ארבעת הקריטריונים הללו הם: חיתוך, צלילות, צבע וקראט.

כל יהלום מדורג על פי עמידתו בכל אחד מהקריטריונים האלו. צלילות האבן היא המדד הראשון שיש להתחשב בו בעת בחירת היהלום. דירוג היהלום על פי מדד זה יכול לנוע על פני תווך רחב. יהלום נטול פגמים מצטיין ברמת הצלילות הגבוהה ביותר, בעוד שיהלומים אחרים יכולים לשאת פגמים מזעריים שאינם נראים לעין לא מנוסה.

לפיכך, אנו ממליצים לכם לחפש את היהלום בעל המראה הנקי ביותר. יהלומים בעלי מראה זה ייראו נהדר על הטבעת, אך ייתכן שיש בהם פגם אחד או שניים שאי אפשר לזהות ללא ידע בתחום או מכשירי בדיקה ייעודיים. יהלומים צלולים לחלוטין יעלו לכם הון, אך יהלומים בעלי מראה צלול נראים טוב באותה המידה ומגיעים במחיר משתלם יותר.

בעת בחירת יהלום בעל מראה צלול, אנו ממליצים לחפש יהלומים בעלי דירוג VS1 או VS2. בחירה זו תאפשר לכם לרכוש יהלום נוצץ שנראה נהדר על גבי הטבעת, מבלי לשלם את המחיר היקר המיוחס ליהלומים בעלי דירוג VVS או ליהלומים צלולים לחלוטין.

בחרו ביהלום לבן

אחרי שמצאתם את היהלום העונה על דרישות הצלילות שהצבתם, המדד הבא שיש לבחון הוא צבעו של היהלום. יהלומים מגיעים בשלל צבעים: החל מוורוד וכלה בצהוב או לבן. לבן הוא הצבע הפופולארי ביותר עבור יהלומים בטבעות אירוסין. לפיכך, עליכם לבחור באבן שמדד הצבע שלה נע בין G ל-I.

בדומה לצלילות, גם כאן יש לשים לב שלא משלמים מחיר מופרז מדי עבור מדד הצבע. למרבה המזל, כשיודעים לבחור נכון, אפשר לקבל את אותו האפקט החזותי המתקבל מאבן מובחרת מבלי לקרוע את הכיס.

בחירת אבן בעלת מדד צבע בין G ל-I תאפשר לכם לחסוך כ-20 אחוז ממה שהייתם משלמים עבור אבן בעלת מדד צבע גבוה יותר. זאת ועוד, אין הבדל מובחן בין יהלום זה ליהלום בעל דירוג גבוה יותר.

כדי לוודא שבחרתם ביהלום הלבן ביותר, הניחו אותו לצד הטבעת והשוו בין הצבעים. אם בחרתם בטבעת מפלטינה או מזהב לבן, תצטרכו לדבוק במדד צבע הנע בין G ל-I.

לעומת זאת, אם בחרתם בזהב וורוד או צהוב, אפשר גם ללכת על אבן שמדד הצבע שלה נע בין I ל-K. יהלומים אלו לא יגרעו מהאפקט החזותי של התכשיט כשהם משובצים בטבעת העשויה ממתכת צבעונית.

 

כתיבת תגובה