מאמרים נבחריםשלב האירוסין

10 דברים לעשות לפני שמתחתנים

כדי להגיע מוכנים לנישואים, כדאי לחוות כמה דברים ולייצר כמה עוגנים, עוד לפני שמצאתם זוגיות. הנה מה שחשוב לדעתנו.

בעוד חלק לא מבוטל מהחברים שלנו או מאורסים, או עוסקים בתכנון החתונה, או כבר נשואים, כמה מאיתנו עדיין תקועים עם השאלה על מה יהיה המהלך הבא בקריירה שלנו או אולי דברים פחות משמעותיים כמו איך להתמודד עם ההנגאובר של אתמול…

בואו לא נשכח שיש חיים שלמים שם בחוץ, עוד לפני שמצאנו את האחת או האחד ועוד לפני שהחלטנו לענוד טבעות נישואין, זה בסך הכל הגיוני לחשוב שנישואים הם לא בהכרח חלק אינטגרלי מכל מה שאנחנו מציבים לעצמנו בתור מטרה בשלב הזה של החיים.

מכיוון שזו גם גישה לגיטימית לגמרי, חשבנו על 10 דברים שכדאי לעשות כדי להגיע מוכנים ליום החתונה, בלי תחושת פספוס או ויתור על חוויות ש"חבל של חווינו". אם תשאלו אנשים, תגלו שרוב האנשים מצטערים על דברים שלא עשו, יותר מאשר על דברים שכן.

 

הנה לפניכם הרשימה שלנו, אתם מוזמנים להציע עוד:

 

1.  למדו לחיות לבד- החיים בעצמאות, לפני הזוגיות, יעמידו אתכם מול אתגרים ומאבקים רבים, מה שבטוח יחשל אתכם לחיים. נסו לחיות לבד כמה חודשים לפני שתחליטו שהגיע הזמן להתמסד.

2. חפשו ומצאו את עבודת החלומות שלכם- עבודה קשה, ותחושת הגשמה עצמית בחיים המקצועיים שלכם יפצו אתכם על הרבה פספוסים או דברים שתרגישו שאיבדתם בדרך.

3. למדו לנהל את עצמכם כלכלית ולחסוך כסף- כלים להתנהלות כלכלית נכונה ישרתו אתכם כמובן גם בזוגיות ונישואים כשהוצאות משק הבית משותפות, וכמובן במידה ויהיו ילדים- גם גדלות בצורה משמעותית.

מעבר לזה, זה תמיד כיף לפוצץ סכומי כסף גדולים שחסכת…על עצמך!

4. מצאו ולימדו מיומנות שתמיד רציתם שתהיה לכם- היו אמיצים וסקרנים ורכשו כלים גם לכאן ועכשיו וגם להמשך החיים. כל דבר יהפוך אתכם לאדם יותר עשיר- ישרת אתכם גם בזוגיות

5. גדלו חיית מחמד- זה גם יעזור לכם בהבנה מעמיקה יותר של המילה "אחריות" וגם זה תמיד נחמד שיש מישהו בבית שמחכה לכם כשתחזרו.

6. Party Party Party- תמיד התייחסו למסיבות כאילו הלילה עוד צעיר- חגגו באחריות וכמה שבא לכם!!!

7. בלו זמן עם ההורים שלכם- זה משהו שנדחק הצידה כשזוגיות חדשה או חזקה נכנסת לכם לחיים. גם אם חושבים על זה, הגיע הזמן להחזיר לאנשים האלה שגידלו אתכם- קנו להם ( בכסף שבכחמתכם חסכתם) דברים שהם תמיד רצו כמו ספר או חולצה, או סתם פינוק לשבת

8. צאו למסע לבד- טיול בחו"ל לבד יבנה לכם את החוויות האישיות ואת הסיבולת להתמודד עם כל מה שיכול להפתיע אתכם בזוגיות. בנוסף, חוויה כזו תעשיר את נסיונכם ותעמיק את אופייכם.

9. השקיעו זמן בתחביבים- עכשיו זה הזמן לתעסק בתחביבים שלכם במקום לחכות. התעסקות בתחביבים תתן לכם את האפשרות לההנות מיצירה, ותוכלו לשלב את החלק הזה האופי שלכם גם בתחומים אחרים.

10. לכו להופעות- יציאה להופעה של האמן האהוב עליכם לא רק תרחיב את האופקים שלכם, אלא גם תאפשר לכם לשהות בחברת אנשים עם תחומי עניין אומנותיים דומים.

 

אם כן, זוגיות יכולה לעבור את הרמה של סך חלקיה. אם אתם תגיעו בתור אנשים עשירים באופיים לתוך מערכת יחסים זוגית, גם תוכלו להעשיר את בן או בת הזוג בידע ובחוויות שצברתם, וגם תוכלו להסתמך על עצמכם וניסיונכם כדי לדעת איך לנהל את החיים הזוגיים שלכם בצורה הטובה ביותר.

 

 

כתיבת תגובה