רעיונות להצעותשלב האירוסין

10 רעיונות יצירתיים להצעת נישואים ייחודית

צריך רעיון להצעת נישואין שהיא לא תשכח?

בכדי לאפשר לך להציע נישואין באופן הכי ייחודי שיש, קיבצנו רעיונות יצירתיים להצעת נישואים שתוכל לקבל מהם השראה.

מציאת רעיון יצירתי להצעת נישואין הינה משימה קשה וכדי למצוא הצעת נישואין ממש מקורית תצטרך להשקיע מחשבה רבה. אתה רוצה להיות מקורי, אבל לא רוצה להגזים, אתה רוצה לייחד ולהתאים את ההצעה למערכת היחסים שלכם וכמובן אתה רוצה שהיא תגיד כן ואולי אפילו בדמעות התרגשות.

הרעיונות הבאים יכולים להתאים לכל זוג שעבר יחד חוויות וצבר זיכרונות אך כמובן כל הצעה תהיה ייחודית לשניכם אם תטמיע לתוכה פרטים אישיים ששייכים לכם בלבד.

אנחנו מעדיפים תמיד הצעות בטבע, אחרי הכל, מערכת יחסים נבנית על חוויות, מסעות והרפתקאות. אם בת הזוג שלך אוהבת לטפס לפסגה, פיקניק בפארק או פעילות אקסטרים, הנה מספר רעיונות שתוכל ללמוד מהן.

1. הצעה בשלג

במידה ולוח הזמנים יאפשר לך זאת, תוכל להמתין לשלג השנתי ולקחת אותה להר החרמון. אחרי לילה בצימר צפוני תגיעו לאתר ותעלו ברכבל כדי לגלוש. עם שיתוף פעולה מעובדי המקום תוכל למקם שלט למרגלות הרכבל כך שהיא תראה זאת כשאתם תלויים בין שמיים וארץ, או לכתוב את ההצעה על השלג הרך כשתגיעו לפסגה.

2. טיול בחיק הטבע

אין מקום מתאים יותר להצעת נישואין מאשר סוף השביל כדי לסמל את המסע שלכם יחד. בנוסף, הנוף מהפסגה תמיד עוצר נשימה.

בבניאס הצפוני, באגם הנעלם ליד אילת או בזריחה במצדה, צאו לטייל יחד. תארוז בתיק גב: מצלמה, שמיכה, ערכת קפה, בקבוק יין, כוסות וכמובן טבעת. תוכל לתלות שלט 'התינשאי לי' מבעוד מועד בסוף המסלול במקום שתשבו לשתות ולהסתיר את הטבעת באחת מכוסות היין שתגיש לה. כמובן, שים לב לאסוף אחריך את כל השאריות ולא להשאיר אשפה בחיק הטבע.

3. חוף הים

חוף הים יכול להיות המקום המושלם להצעה ומתאים לכל עונה. בהנחה שתבחר חוף שקט יחסית, לדוגמא חוף נווה ים. תארגנו מחצלת וסלסילת פיקניק עם יין וגבינות. לאחר מכן תוכל להציע לה לצייר אחד את השני ובינתיים תכתוב את ההצעה על החול, כשתראה לה את היצירה, תכרע ברך, היא ודאי תהיה מופתעת ומתרגשת.

 4. לאוהבי האקסטרים

קח אותה בהפתעה לצניחה חופשית. שים לב כי הצניחות תלויות במזג האוויר. הצעות נישואין בצניחה חופשית לרוב מתבצעות כשכיתוב ענק ממתין על הקרקע. אך רעיון טוב יותר יהיה אם תבקש מבעוד מועד כי תקפצו במקביל האחד מול השנייה. לאחר תדריך קצר, תעלו למטוס יחד עם מדריכי הצניחה בדיוק רגע לפני שתקפצו מהמטוס – תשאל אותה את שאלת השאלות. האדרנלין וההתרגשות יהפכו את החוויה הזו לבלתי נשכחת.

5. הצעה מתחת למים

חופשה באילת הינה הזדמנות מצוינת להציע נישואין. כחלק מהחופשה, צאו לצלול יחד בשונית האלמוגים או יחד עם דולפינים בריף. הכן שלט עמיד למים וכמובן מצלמת אקסטרים. כשתגיעו לעומק מספיק רגוע תוכל להוציא את השלט ולעמוד מולה. את הטבעת על האצבע תשמור לכשתצאו מהמים.

6. טייס ליום אחד

בהנחה שלא היית טייס בחיל האוויר, תשמח להיות טייס ליום אחד ולצאת לטיסה פרטית בשמי הארץ יחד עם אהובתך. תן לה להקריא את הוראות הבטיחות לטיסה כאשר השאלה האחרונה היא הצעת הנישואין. תוכל גם לקבץ בני משפחה וחברים על הקרקע שימתינו לכם כשתנחתו, בהנחה ותשובתה תהיה 'כן'.

7. נ"צ בזוגיות

תחשוב על מספר מקומות משמעותיים בזוגיות שלכם, היכן נפגשתם לראשונה, דייט ראשון, נשיקה ראשונה וכו', תשלח לדרך את בת הזוג יחד עם חברה טובה לה תמסור מבעוד מועד פתק עבור כל מקום המתאר מה הוא מסמל עבורכם. כדאי לקבוע תחנה במספרה ובמכון יופי לפדיקור על מנת שבת זוגתך תגיע להצעה בהרגשה טובה ונוחה. את התחנה האחרונה תבחר בקפידה, רצוי עם נוף, תוכל להכין שביל עם נרות ועלי כותרת ולקבץ יחד חברים ובני משפחה כשהיא תגיע עם החברה למקום שסיכמתם תוכל לכרוע ברך.

8. מודעה בעיתון

תרכוש שטח פרסום למודעה בעיתון שתבחר, כדאי להיעזר במעצב גרפי על מנת שההצעה תבלוט לעין ותהיה יפה. סומכים עליך שתשיג עותק מוקדם בבוקר ותוכל להביא לה יחד עם הקפה למיטה, דאג להכין ארוחת בוקר מושקעת.

9. חדר בריחה

בכל עיר בארץ ניתן למצוא היום חדרי בריחה מסוגים שונים, תוכל לשריין חדר בריחה עבור שניכם כאשר הטבעת תהיה המטמון הסופי. הדרך לפתרון תאפשר לכם לפתור בעיות יחד ולהציע פתרונות עד למציאת הדרך הנכונה.

10. לונה פארק

מה יותר רומנטי ונוסטלגי מדייט בלונה פארק? תרוויח עבורה בובת דובי, תאכלו גלידה ותרכבו על הגלגל ענק. כשתגיעו למעלה, תוכל לשלוף את הטבעת. אפשרות נוספת היא ברכבת הרים. הרי זה מסמל יותר מכל את תחילת החיים המשותפים ומה מצפה לכם בהמשך.

עכשיו, בואו ללמוד איך להציע נישואין.

בהצלחה!

2 תגובות

  • הצעות מצוינות ומקוריות! מתחת למים זה אדיר! וטייס ליום אחד ככה גם אני מגשים חלום. חבל שאני לא יכול להציע את כולם … או שאולי כן

כתיבת תגובה