שלב החתונה

5 טיפים שיהפכו את יום החתונה שלכם למושלם

בדרך לחתונה מוצלחת תעצרו בתחנות הבאות

זהו זה. אולי לא חשבתם שתגיעו לכאן כל כך מהר אבל החיים לא עוצרים לשנייה. רגע אחד אתם בתיכון, מתאהבים כל שבוע מחדש בהתלהבות, ורגע אחר אתם מחליטים להיקשר בשבועה, בטבעת וכתובה לאחד או האחת באושר ועושר.

ללא כל ספק  אתם עומדים בפני אחד האירועים החשובים בחייכם שיותיר את חותמו, בעיקר מבחינה זוגית אבל גם חברתית וכלכלית. כדי שתוכלו להפיק מהיום המיוחד את המיטב, הכנו עבורכם מספר טיפים:

טיפ 1 – אל תשאירו לרגע האחרון

תדאגו לסגור את כל הפינות והסידורים עד יום לפני. למשל, תארזו תיק חתונה ובו כל מה שתצטרכו בזמן אמת – טבעות זהב לחופה, נעליים נוחות לריקודים, חולצה להחלפה וכו'. כך ביום החתונה תוכלו לקום ברוגע מתי שבא לכם, ליהנות מבוקר שקט, אולי אפילו תלכו לאכול ארוחת בוקר מפנקת בבית קפה…

טיפ 2 – שבו לאכול לפני שהאורחים מגיעים

במהלך האירוע עצמו, אתם כבר תראו איך התיאבון שלכם ילך לאיבוד מרוב התרגשות, וחוץ מזה בזמן שכולם אוכלים אתם סביר להניח תסתובבו בין השולחנות. לכן – המלצה שלנו, כדי שתחזיקו מעמד ערב שלם על הרגליים ועם אלכוהול, שבו בניחותא לפני שהאורחים מגיעים ותיהנו מהקייטרינג שבחרתם.

טיפ 3 – לא חייבים להרביץ כוסית עם כל מי שמזמין אתכם

אפשר פשוט לבקש מהברמנים מראש שימזגו לכם מים בכוסיות, ככה גם לא תעליבו חלילה כל מי שבא לשמח חתן וכלה וגם תשמרו על רמה מסוימת של שליטה…אל תדאגו, אתם תשתו מספיק גם מחוץ לסצנת השוטים.

טיפ 4 – תשחררו, תיהנו מכל רגע, זה עובר כל כך מהר…

כמעט כל זוג שתשאלו אותו יאמר כי אחרי חודשים של בחירות ותכנונים בתקופת האירוסין החל מבחירת הטבעות וכלה בסידור השולחנות, הערב עצמו טס במהירות… מומלץ להתמסר לשמחה, ליהנות מכל רגע ולהסיר דאגות מהלב…

טיפ 5 – אל תשכחו להיות גם אחד עם השני

לפעמים מרוב משפחה וחברים המקיפים אותנו,  אנחנו עלולים לשכוח את מהות הערב, את הביחד, את האיחוד והרומנטיקה. המלצה שלנו – מצאו את הרגעים המשותפים שלכם בחתונה, ריקוד מהנה נשיקה או חיבוק וחזרה לחגיגה.

חתונה נעימה שתהיה לכם, ומזל טוב!

כתיבת תגובה