הצעות נישואיןכללישלב האירוסיןשלב החתונה

5 טיפים שצריך לדעת לפני שקונים טבעת אירוסין

רגע לפני קניית טבעת אירוסין לבת הזוג, קבלו מאתנו מספר עוגנים

הצעת הנישואין היא אחד הרגעים המיוחדים ביותר בחייכם. אף על פי כן, תכנון ההצעה המושלמת עלול להיות תהליך מאוד מלחיץ. לא מספיק לבחור את המקום והזמן הנכון ולדאוג שתכניתכם תשבה את לב אהובתכם. מאחר וברצונכם לגלם את הבטחתכם בטבעת, תצטרכו למצוא את הטבעת הראויה. לאור כך שמדובר בטבעת שהיא ככל הנראה תענוד במשך כל ימי חייה, תצטרכו להבטיח שההתאמה תהיה מושלמת.

למרות שכל זה אולי נשמע מאיים, זה לא חייב להיות. הרשו לנו לחלוק אתכם את כל מה שגברים צריכים  לדעת לפני שהם קונים לחברתם טבעת אירוסין, מה שישאיר להם רק לדאוג רק להצעה עצמה :).

1. החליטו על תקציב:

לפני שאתם פוצחים בחיפושים אחר טבעת האירוסין המושלמת, תצטרכו להבין מהו הסכום שתרצו להשקיע. אפשר להתעלם מכלל שלושת המשכורות. במקום זאת, החליטו על סכום שנראה לכם הכי נוח להשקיע. קחו בחשבון שתרצו גם לחסוך קצת עבור החתונה, ירח הדבש ותכניות עתידיות אחרות.

2. הכירו את ארבעת הקריטריונים:

צורת היהלום, ניקיונו, צבעו וגודלו הם ארבעה קריטריונים חשובים שיש להתחשב בהם בעת בחירת הטבעת. צורת היהלום היא הקריטריון החשוב ביותר. עם זאת, אסטרטגיה טובה המבוססת על צבע וגודל היהלום עשויה בסופו של דבר לחסוך לכם כסף רב.

3. ההגדרה היא הכל:

אחד הדברים החשובים בתהליך בחירת הטבעת הוא להבין מה הסגנון של בחירת ליבך, משימה שיכולה להיראות גדולה ובלתי נגמרת אך בטבעות יש הגדרות שיעזרו לך להתקדם בתהליך, לדוגמא:

  • סוליטר: קלאסי, אלגנטי עם אבן במרכז.
  • הילה: הרבה יהלומים יחד זוהרים ונוצצים.
  • וינטג': עיצובים בהשראת טבעות ירושה עם פרטים בעבודת יד.
  • אוספים שונים: עיצובי פרימיום המדגישים את היהלום ועוד.

4. מסמכים שונים ואחריות:

לאחר בחירה או עיצוב הטבעת המושלמת, וודאו שאתם מקבלים את המסמכים המבטיחים את איכות הטבעת ומעידים על סחר הוגן. למקרה שתצטרכו לשנות את בחירתכם, כדאי גם לברר מהי מדיניות ההחזרה וההחלפה.

5. הגודל לא תמיד קובע:

למרות שאתה עשוי לחשוב שרק היהלום הגדול ביותר בשוק יעניק תחושה ומראה של טבעת זוהרת, הרי שבפועל אלו הפרטים הקטנים שיעניקו לטבעת את אותו גורם "וואו". בין אם מדובר בפרט צדדי על טבעת קלאסית, הילה חתומה או יהלומים קטנים מסביב, תוספות קטנות אך משמעותיות עושות את כל ההבדל.

רואים? קניית טבעת אירוסין לא חייבת להיות מלחיצה, יקרה או שואבת זמן. קחו בחשבון את הטעם והאישיות שלה – ואולי תקראו לחברה הקרובה ביותר לחוות דעת נוספת. צאו לדרך 🙂

כתיבת תגובה