שלב האירוסין

7 סימנים שהוא עומד להציע לך נישואין

חושדת? חושבת? לא בטוחה? הנה 7 סימנים שיעזרו לך להבין אם הוא הולך להציע לך...

אתם בקשר כבר זמן ארוך, יש לכם שגרה טובה, האהבה פורחת ונראה שהדברים מתחילים ללכת לכיוון רציני אבל לאחרונה הוא התחיל להתנהג מוזר, מעיר הערות רנדומליות על כסף, נכנס למצב רוח נוסטלגי בקלות ונראה קצת לחוץ מהרגיל, אם את חווה את כל אלה (ועוד) תנשמי עמוק ותהיי סבלנית, יכול להיות שמדובר בסימן טוב ושהגבר שלך בעצם מתכנן הצעת נישואין.

עומד להציע - טבעת אירוסין בתוך ורד

סימנים שהוא עומד להציע לך נישואין

הוא מתחיל לדבר על העתיד

אחד הסימנים הבולטים לכך שהוא חושב על הצעת נישואין יהיה הופעתו של נושא השיחה אשר בדרך כלל אהוב פחות על גברים: העתיד, שיחות ביוזמתו על העתיד הרחוק, על משפחה, בית או דברים דומים יכולות להיות סימן לכך שהוא מתחיל להסתכל קדימה ומנסה לגשש איפה את עומדת מבחינת הדברים.

הוא חסר בטחון, תלותי או לחוץ

הצעת נישואין מהווה את אחד הרגעים המלחיצים בחייו של גבר והשבועות שלפני ההצעה בדרך כלל מלווים אצלו ברגשות מעורבים הכוללים גם חוסר בטחון, רגישות יתר, לחץ, תלותיות או התנהגות נוסטלגית מוגזמת, לכן אם שמת לב לאחרונה שהגבר שלך מפגין משהו מהרגשות האלו תנסי להיות מכילה, יכול להיות שזה סימן לכך שכל מה שהוא רוצה זה לשאול התנשאי לי ובאופן טבעי לחוץ מהמעמד והתשובה.

הוא חוסך למשהו

עומד להציע - שטרות ושקלים

אם פתאום הוא התחיל לחסוך למשהו או שנראה לך שהוא חוסך למשהו אבל הכל טיפה מעורפל יכול להיות שהוא מתכנן הצעת נישואין ושזה סימן שתקבלי טבעת בקרוב.

הוא מאוד משתדל לרצות אותך

אחד הדברים שגבר מרגיש כאשר הוא מתכנן לשאול התנשאי לי הוא הלחץ מתשובה שלילית או דחייה ולכן מתחיל להתנהג פתאום כמו בן זוג למופת, משנה הרגלים ישנים מהרווקות או זורק סוף סוף את הג'ינס הזה שאת לא סובלת, אם את חווה לאחרונה משהו דומה התנהגי בטבעיות, יכול להיות שהוא מתכנן הצעת נישואין בקרוב.

הוא מתכנן אירוע זוגי ספונטני

סימן בולט במיוחד לכך שהוא עומד לשאול התנשאי לי יהיה הזמנה מיוזמתו לחופשה רומנטית, ארוחת ערב או מפגש ספונטני אחר שהוא החליט לקחת על אחריותו, אם קיבלת הזמנה כזאת בזמן האחרון יכול להיות שמדובר ברגע הגדול.

הוא שואל מה את אוהבת

אם לאחרונה הוא מנסה באופן מיוחד לברר מה את אוהבת או מהן הפנטזיות הרומנטיות שלך יכול להיות שמדובר בסימן לזה שהוא הולך להציע בקרוב.

הוא נוגע לך בקופסת התכשיטים

עומד להציע - קופסת תכשיטיםאחד הסימנים המתקדמים והברורים לכך שהוא הולך להציע לך נישואין יהיה הסתובבות מפתיעה שלו סביב קופסת התכשיטים שלך או שאלות לגבי הטעם שלך בתכשיטים או מידת הטבעת שלך, וכן במקרה שהוא שואל לגבי מידת הטבעת שלך רוב הסיכויים שמדובר בהצעה.

ומה איתך?

חשוב לזכור כל הזמן שאצלך הכל כרגיל.. אם תסגירי לרגע סימן כלשהו שאת מודעת למה שעובר אצל בן זוגך, זה יכול ממש לבאס אותו, כי הוא יבין שאלמנט ההפתעה הלך. תשמרי לעצמך את המחשבות והתהיות, את "גשש בלש בפעולה", קחי נשימה עמוקה ו…. מאחלים לך שזה יקרה במהרה!

גברים – רוצים להיות יותר דיסקרטיים? ככה תחביאו ממנה את הטבעת

כתיבת תגובה