שלב האירוסיןשלב החתונה

8 המקומות הרומנטיים בישראל

בשביל למצוא את המקום המושלם להציע בו נישואין לא צריך להרחיק עד לונציה, או מפלי הניאגרה. יש בארצנו הקטנה המון פינות חמד רומנטיות, אשר יהפכו כל הצעת נישואין לאחת של פעם בחיים. מגבול הצפון ועד לאילת בדרום,

הנה 8 המקומות הרומנטיים בישראל

נחל נשר – הגשר התלוי

המקומות רומנטיים בישראל - הגשר התלוי, נשר
הגשר התלוי

על מורדות הכרמל משתרע פארק נשר המלבלב. בין עצי האורן והצמחייה העבותה, מסתתר לו הגשר התלוי. מומלץ להגיע בשעות אחר-הצהריים המאוחרות ולתפוס את קרני השמש האחרונות לבד, באמצע הגשר, רק אתם. מומלץ לשקול צלם מקצועי שיתפוס את ההצעה ששנייכם לא תשכחו…

ראש הנקרה

המקומות רומנטיים בישראל - ראש הנקרה, גלים
ראש הנקרה

צפונית לנהריה, ממש על גבול לבנון שוכנת אחת מפינות החמד המיוחדות בישראל. מי שמגיע ביום סוער יזכה ליהנות מרחש הגלים המתנפצים על הצוקים. בימים שקטים יותר מומלץ להכנס לנקרות, ולתת לקול הגלים ללוות את ההצעה.

טיסה בכדור פורח – הגלבוע

המקומות רומנטיים בישראל - כדור פורח בגלבוע
טיסה בכדור פורח בשמי הגלבוע

קחו את ההצעה שלכם לעננים, ועלו על כדור פורח לטיסה רגועה ורומנטית בשמי הגלבוע. ניתן להגיע מוקדם ולהציע לאור הזריחה, ולהתחיל את האירוסין שלכם ביום מלא הפתעות. אם תרצו להציע בזמן השקיעה, תצטרכו לחכות לחורף (אז אל תשכחו להתלבש חם).

הגנים הבהאיים – חיפה

המקומות רומנטיים בישראל - הגנים הבהאיים, מבט מלמעלה
הגנים הבהאיים

הגנים הבהאיים הינם מקדש של דת הבהאיים, והם המרכז העולמי של הדת. הבהאיים מאמינים, בין השאר, בחשיבותה של האסתטיקה, והגנים המפורסמים שלהם הם אחד המקומות היפים בארץ. ניתן לתאם ביקור מראש, ומומלץ בחום להביא מישהו שיצלם. בשעות הערב, מאות נורות נדלקות ומאירות את הגנים בתצוגה מרשימה.

קיסריה

המקומות רומנטיים בישראל - קיסריה
קיסריה בשקיעה

בשביל רומנטיקה לא תמיד צריך לסוע רחוק – הקשתות של מוביל המים הרומי העתיק, קול הגלים והחוף היפיפה של קיסריה הם הרקע המושלם לרגע בוא תוציאו את הטבעת. כדאי להביא שמיכה ולפרוס פיקניק על החוף. לחובבי הצלילה, יש במקום מועדון, והצעה מתחת למים היא תמיד רעיון מיוחד ומלהיב.

שכונת עין כרם – ירושלים

המקומות רומנטיים בישראל - שכונת עין כרם וכנסיית יוחנן בהרים
שכונת עין כרם וכנסיית יוחנן בהרים

מי שרוצה להציע באווירה אירופאית לא צריך לקנות כרטיס טיסה. פשוט שימו "עין כרם" בווייז ותמצאו את עצמכם בשכונה הכי רומנטית בירושלים. הארכיטקטורה האירופאית, המנזרים והכנסיות, והחורשה המקיפה משווים לשכונה אווירת חו"ל. למחפשים מקומות מיוחדים להצטלם בהם, ישנו מנזר האחיות ציון, וכנסיית יוחנן בהרים.

האגם הנעלם – פארק תמנע

המקומות רומנטיים בישראל - האגם הנעלם, תמנע
האגם הנעלם – תמנע

מאז הופסקו עבודות הכריה בתמנע, התמלא המכרה במי תהום והתוצאה היא האגם הנעלם. אם אתם אוהבים את המדבר, או מחפשים מקום מבודד, האגם הנעלם הוא המקום. למרות שהשחיה באגם אסורה, זהו עדיין אחד המקומות הרומנטיים בדרום, ולמצטלמים מומלץ להביא רחפן.

מצפה רמון

המקומות רומנטיים בישראל - מצפה רמון
מצפה רמון

אוהבי המדבר מוזמנים לרדת דרומה למצפה רמון, ולחזות בפלא הטבעי שהוא המכתש. הנוף הנשקף מהעיירה עוצר נשימה ומושלם לצילומים. בלילה, אוהבי האסטרונומיה יוכלו לצפות בשמי המדבר זרועי כוכבים. במכתש עצמו יש מסלולי הליכה שקטים, למי שמחפשים פינה שקטה בטבע.

אז איפה אתם מתכוננים להציע? ספרו לנו בתגובות.

4 תגובות

כתיבת תגובה