הצעות נישואיןרעיונות להצעות

8 רעיונות להצעות נישואין מיוחדות (מאוד!)

או- איך להציע נישואין בצורה מיוחדת ובלתי נשכחת

סיפור ההצעת הנישואין שלך יסופר לחברים, למשפחה, ולזרים עד סוף ימיך (אין לחץ!). יש בנינו כאלו שרוצים שהצעת הנישואין שלהם תהיה הכי בלתי נשכחת שאפשר, וזה כמובן מובן. העצה שלנו: עצב בדמותך אחת מהצעות אלו והפוך אותה לשלך.

1. בחר מקום אהוב על שניכם- אם זה מזרקה, גג מלון, אנדרטה או פארק או הר- מקום שיש לו משמעות אישית לשניכם. ברגע שאתה שם, בקש ממישהו בקרבת מקום כדי לצלם אתכם יחד, ובמקום להתחיל לחייך למצלמה- רד על ברך אחת והצע לה נישואין

 

2. הרעיון הבא, כמו החיים עצמם, דורש "קצת" התארגנות מוקדמת- ארגן להקת רחוב/ מקהלה קהילתית, תכנו איתם מפגש מפתיע ובקש מהם לשיר "בהפתעה" את השיר האהוב על ארוסתך בפארק או מיקום ציבורי. עבור מגע אישי באמת, בקש מהשחקנים לשלב את שם הארוס/ה שלך לתוך המילים.

 

3. אם במקרה אתם באילת, ושם נראה לך שזה המקום המושלם להציע נישואין (אנחנו לא שופטים) בקש מהצוללנים באקווריום במצפה התת-ימי לשים על הצעה בתוך מיכל הדגים הגדול ביותר שלהם. תן להם סימן (עמיד למים) שאומר, "האם תתחתני איתי?" ואז, רד על ברך אחת ובקש את ידה.

 

4. שלח את הארוסה שלכם ל"חפש את המטמון" המסתיים בהצעה שלכם. התחל עם רמז בבית (פתק בכתב יד או הודעת טקסט) שמוביל לסיור בכל המקומות האהובים עליכם בכל רחבי העיר. בסוף הסיור- שלוף את הטבעת!

 

5. תכננו לצאת ללילה של ריקודים ובקש מה- DJ להעביר לך את המיקרופון כך שתוכל להקדיש שיר ולהציע על רחבת הריקודים.

 

6. שכור קטנוע או אופניים לסיור בעיר והזמן את הארוסה שלך לרכיבה, אבל אל תשכח להזכיר לה שהכי חשוב זה לחבוש קסדה, העבירו להם את הקסדה (עם קופסת הטבעת כבר בתוכה), ואז אתם כבר יכולים לשוטט ברחבי העיר כדי לחגוג.

 

7. לצורך הביצוע הזה תצטרכו לאסוף חבורה של חברים ובני משפחה למסיבה ולוודא שלכולם יש חולצה או בלונים מלאים בהליום, שעל כל בלון או חולצה יש את המשפט: "האם תינשאי לי?" ואז במהלך המסיבה להציע תמונה קבוצתית כדי לחשוף את ההודעה.

 

8. אפשר גם משהו קטן ואינטימי- כבה את כל האורות בדירה שלך ובנה שביל של נרות המוביל מעגל של פרחים ומתנות קטנות ממוקם סביב הטבעת.

 

עכשיו שאתה מצויד הכמה רעיונות להצעות נישואין מיוחדות, אל תשכח לבחור איזו טבעת הייתי רוצה להציע איתה לאהובתך.

יש לנו גם כמה הצעות בנושא הזה.

 

שיהיה במזל טוב!

 

כתיבת תגובה