שלב האירוסין

8 רעיונות מעולים למתנת אירוסין לגבר

ברוח השוויון בין המינים שאותו מרגישים כבר כמה שנים והפך לחלק בלתי נפרד מחיינו מותר ורצוי לדבר על מתנות אירוסין לגבר. את השוויון שקיים בין בני הזוג ניתן לראות עוד בתקופת טרום החתונה. הצעת נישואין היום היא אינה רק מנת חלקם של הגברים, ובשנים האחרונות יותר נשים לוקחות את תפקיד הצעת הנישואין לידיים שלהן, כמו כן לא מעט זוגות שמגיעים להחלטה משותפת של חתונה פוקדים את חנות התכשיטים יחד ובוחרים לעצמם את מתנת האירוסין. האישה בוחרת לעצמה טבעת אירוסין וגם הגבר בוחר לעצמו תכשיט לפי טעמו האישי.

טרנד חדש הוא נשים אשר מעוניינות להציע לבן זוגם נישואין ולהפתיע אותו עם תכשיט אשר יכבוש את ליבו. איך אפשר לבחור מתנה שתקלע לטעמו? אמנם לא כמו הכלה, לבנים סקסיים הם אופציה פחות ראויה (לרובנו), אך ישנן מגוון רחב של מתנות שיכולות לפגוע לטעמו של החתן ולשים גם עליו את הפוקוס לקראת יום החתונה שלו.

 

כשבאים לבחון מה המתנה האידיאלית יש לשאול את עצמנו מספר שאלות כדי לקלוע לטעמו של הגבר; מה הוא אוהב לעשות? מה מרגש אותו? אלו תחביבים יש לו? מה מצחיק אותו? כי הרי אם אתם מרגישים צורך להביא לחתן מתנות, סביר להניח שהקשר איתו טוב. וגם במידה וההיכרות עם החתן העתידי היא שטחית עדיין ניתן להביא מתנות שאפשר להתחבר אליהן (עם צירוף פתק החלפה כמובן). מה גם ששינוי הסטטוס שלו היא הזדמנות לפינוק במתנה שווה שתתאים ותענה לצרכיו של הגבר.

 

אז מה הן האפשרויות העומדות בפנינו? להלן המתנות השוות שליקטנו ויכולות לשמח את החתן:

 

טבעת אירוסין לגבר – יותר ויותר גברים החלו לענות טבעות יקרות בין אם טבעת זהב שעברה כמה דורות מהסבא ועד לנכד ובין אם מדובר בטבעת אופנתית שנכנסה למלתחה הגברית דרך זרמי מוזיקה כמו הפאנק, גראנג' וכו. החיבה לטבעות חוצה מינים ומגדרים ונתפסת כחלק בלתי נפרד מהיומיום.

 

עגילי יהלומים – בשנים האחרונות החלו גברים לענוד עגילי יהלומים שגם מקרינים סוג מסויים של יוקרה ומעמד אל מול הסביבה. תכשיטים לגבר בכלל, הם טרנד מדליק שהחל בארה"ב ואירופה בעיקר אצל סלבריטאים. מדובר במתנה מדליקה, עדינה אך בולטת לעין ביופיה.

 

שרשראות ותליונים – אופציה מעולה למתנת אירוסין, אמנם היא תתאים רק לגברים שרגילים ואוהבים לענוד שרשראות אך אם מדובר בגבר כזה, מדובר במתנה מקסימה שתשמש אותו.

 

שעונים – מתנת אירוסין שגבר לא יסרב לה, מתנה גברית פר אקסלנס. מבחר השעונים ובפרט שעוני היוקרה גדולים ומבחינתנו מדובר במתנה יקרת ערך שיכולה להגדיל את ערכה במהלך השנים.

 

נהיגת מרוץבלבו של (כמעט) כל גבר מתחבא נהג מרוצים קטן שרק מחכה ליום בו הוא יוכל לדהור ברכב של 450 כוח סוס ו 180 קמ"ש בלי החשש שאיזה שוטר יתחבא לו מעבר לפינה עם פנקס דוחות שלוף. עם כמות האדרנלין שהוא יחזור אתה מיום כזה, הוא יתנדב לשטוף את הבית, לתלות כביסה, להוריד זבל ואפילו לקחת את הכלב לסיבוב.

 

חופשה – עוד לא נולד האדם שיתנגד לחופשה בהפתעה. עם כרטיסים שממתינים בשדה התעופה אתם לגמרי יכולים לשמח את החתן המיועד.

 

גאדג'טים – כמו שנשים אוהבות נעליים, כך גברים אוהבים גאדג'טים. מרמקול מדליק לאייפון, טאבלט חדש או כל דבר שעולה על רוחכם הרי זה משובח ויתקבל בשמחה.

 

סדנת בישול – הדרך לליבו של הגבר עוברת דרך קיבתו. אמנם זאת קלישאה לעוסה אך כל כך נכונה.   

 

אז הנה לכם מספר רעיונות למתנות אירוסין לגבר של חייכן. אם זה היה תלוי בנו, היינו ממליצים לא לחכות רק ליום האירוסין או החתונה כדי לפנק במתנות. חשוב תמיד למצוא דרכים לומר- "אני אוהב/ת אותך", גם בפתקים, גם בקירבה פיזית, לפעמים גם במתנות גדולות או קטנות.

 

כתיבת תגובה